WIADOMOŚCI

Wyjaśniła się przyczyna wpadki Piastriego w mediach społecznościowych
Wyjaśniła się przyczyna wpadki Piastriego w mediach społecznościowych © McLaren

Kierowca z Melbourne ustosunkował się do kwestii udostępnionego posta w swoich mediach społecznościowych, sugerujących faworyzowanie Lando Norrisa przez McLarena. Australijczyk nie miał pojęcia o takiej wpadce.

2025-baner-f1-dziel-pasje-v2.jpg

W okolicach rozpoczęcia weekendu wyścigowego w Las Vegas w mediach społecznościowych rozpętała się burza wokół posta przekazanego dalej przez Oscara Piastriego na instagramowym koncie. Znajdował się w nim bowiem cytat Berniego Ecclestone'a, w którym ten jasno mówił o faworyzowaniu Lando Norrisa przez McLarena.


Chociaż post został szybko usunięty, dodał sporych argumentów dla miłośników teorii spiskowych. Sam Piastri został zapytany o tę kwestię po zakończeniu czasówki w Mieście Grzechu i podkreślił, że nie miał pojęcia o całej sytuacji:

"Nie mam pojęcia. Obudziłem się dziś rano i to zobaczyłem, więc naprawdę nie wiem. Być może zrobiłem to przypadkiem. Oczywiście nie było to zamierzone i w zasadzie nie wiedziałem o tym, co się stało", powiedział Australijczyk, cytowany przez PlanetF1.

Ww. serwis podał również, że to nie Piastri udostępnił feralny wpis, a jeden z małych zespołów go wspierających. Oprócz ekipy ds. komunikacji w McLarenie 24-latek sam posiada taką załogę, którą zarządza jego menadżer, Mark Webber.

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

0 KOMENTARZY
zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA, a zastosowanie mają Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA, a zastosowanie mają Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.