Nie najlepiej rozpoczęła się przerwa wakacyjna dla szefa Mercedesa. Jak się okazało, doznał poważnego urazu łokcia podczas wycieczki rowerowej.
O całym incydencie poinformowała Susie Wolff, czyli żona szefa Mercedesa. Na swoim instagramowym koncie wstawiła kilka zdjęć z wakacji spędzonych w Austrii, a na jednym z nich znalazł się Toto z lewą ręką owiniętą całą w gipsie. Brytyjka dodała do tego wymowny komentarz:
"Pełen atrakcji początek wakacji. Ostatnia fotografia pokazuje, jak zakończyła się przejażdżka rowerem górskim dla Toto", napisała szefowa F1 Academy.
Uraz łokcia 51-letniego działacza potwierdził serwisowi PlanetF1 sam Mercedes. Miało dojść do niego w poniedziałek bezpośrednio po zakończeniu GP Belgii, aczkolwiek nic nie wskazuje na to, aby Austriak miał opuścić pierwszą powakacyjną rundę F1. Ta odbędzie się w Holandii 25-27 sierpnia.
Warto dodać, że nie jest to pierwsza taka kontuzja Wolffa spowodowana wypadkiem rowerowym. W lipcu 2014 roku doznał jeszcze bardziej poważniejszych obrażeń, gdy wspólnie z pracownikami Mercedesa wybrał się na wycieczkę wzdłuż Dunaju.
07.08.2023 14:01
0
Kaleczniak
07.08.2023 15:22
0
mnie to nie dziwi, już wczesniej w Spa mówili że wróciło to nieprzyjemne podbijanie, widać nie tylko w bolidach :>
08.08.2023 11:58
0
Roślinność bardziej zielona, niebo bardziej niebieskie, czysto i ładnie, to nie może być polska.
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się