WIADOMOŚCI

Sainz czuje się komfortowo w Meksyku, Norris chciałby poprawić kilka rzeczy
Sainz czuje się komfortowo w Meksyku, Norris chciałby poprawić kilka rzeczy
Wyniki piątkowych treningów dobrze odzwierciedliły nastroje, w jakich byli kierowcy McLarena. Carlos Sainz chwalił swoją maszynę i ustawienia, plasując się wysoko. Lando Norris był trochę niżej i miał pewne uwagi.
baner_rbr_v3.jpg
Carlos Sainz, P7, P8
"Myślę, że to był kolejny solidny piątek, chociaż nie skoczyłem go najlepiej, zaliczając niechlujne okrążenie na miękkiej mieszance pod koniec drugiego treningu. Ogólnie czułem się dobrze w samochodzie i komfortowo przy tych ustawieniach. Nie wprowadzaliśmy wielkich zmian. Wykonaliśmy nasze programy, a to dobre informacje. Wygląda na to, że ważną rzeczą będzie ziarnienie opon i zarządzanie tym. Przeanalizujemy dane i przygotujemy się na jutro."

Lando Norris, P14, P10
"To był raczej niezły dzień. Miałem problemy z blokowaniem kół w zakręcie nr 1 i kilka uwag do pracy bolidu. W drugiej sesji była poprawa, szczególnie w jej końcówce. Mamy kilka głównych rzeczy, nad którymi chcemy pracować z zespołem. Do jutra mamy sporo zadań, ale jestem pewny, że będziemy mocniejsi."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

0 KOMENTARZY
zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu