DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
08.06.2008 16:29
0
mieszkam w Belgii i bardzo mi to odpowiada
Przejdź do wpisu Spa-Francorchamps zostaje do 2012
24.03.2008 14:38
0
jak Massa bedzie popelnial takie bledy to Ferrari wczesniej czy pozniej zwroci sie z propozycja do Alonso
Przejdź do wpisu Alonso nie oczekiwał więcej po Renault
23.03.2008 11:18
0
ja naliczylem 38 pkt.kto ma wiecej
Przejdź do wpisu GP Malezji- drugie miejsce Roberta Kubicy
23.03.2008 10:24
0
ja obstawialem 1-Raikonen; 2-Kubica
Przejdź do wpisu GP Malezji- drugie miejsce Roberta Kubicy
22.03.2008 08:30
0
Xellos masz racje zgadzam sie z toba
Przejdź do wpisu Massa zdobywa 10 w karierze pole position
16.03.2008 07:57
0
Hamilton ;Heifield i Rozberg jechali spokojnie i to sie oplacilo
Przejdź do wpisu Dramatyczne GP Australii
16.03.2008 07:38
0
to byl wyscig przypadku.
Przejdź do wpisu Dramatyczne GP Australii
21.10.2007 21:36
0
czekajmy na nowy sezon
Przejdź do wpisu Kimi Raikkonen Mistrzem Świata F1!
20.10.2007 19:41
0
Szyder25 zgadzam sie z toba .Ten wyscig moze miec taki przebieg
Przejdź do wpisu Felipe Massa wystartuje jutro z pierwszego pola
20.10.2007 19:22
0
Bedzie sie dzialo
Przejdź do wpisu Felipe Massa wystartuje jutro z pierwszego pola
09.09.2007 15:54
0
dostali w lape od Nicka
Przejdź do wpisu GP Włoch: szybkość góruje nad strategią
09.09.2007 15:51
0
nie tylko ten pan z podnosnikiem zawinil
Przejdź do wpisu GP Włoch: szybkość góruje nad strategią
01.09.2007 17:56
0
mysle ze Robert poradzi sobie z Nickiem
Przejdź do wpisu Kierowcy BMW przed GP Włoch
20.06.2007 07:16
0
super
Przejdź do wpisu Kubica nie pojedzie na Silverstone