DO
GP Australii
06.03 - 08.03
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Abu Zabi
-
Verstappen wygrał finał sezonu, ale to Norris został mistrzem świata!
-
Verstappen nie powtórzył wyczynu Schumachera
-
Ferrari dobrze rozegrało dzisiejszy wyścig, ale na podium zabrakło tempa
-
Norris przeszedł do historii F1
-
Alpine w męczarniach zakończyło bardzo kiepski sezon
-
Aston Martin utrzymał 7. miejsce w klasyfikacji konstruktorów
-
Znakomity występ Ocona, Bearman dostał karę za jazdę slalomem na prostej w samej końcówce
-
Cichy wyścig Williamsa na zakończenie najlepszego sezonu ekipy od 2017
-
Kiepski koniec udanego sezonu dla Racing Bulls
-
Mercedes bez podium na zakończenie sezonu, ale z wicemistrzostwem
-
Hulkenberg przebił się z końca stawki do punktowanej dziesiątki, ostatni wyścig Saubera w F1

Ostatnia aktywność
18.10.2009 08:31
0
Powtorka kwalifikacji Polsat Sport Extra - Niedziela godz. 9:30.
Przejdź do wpisu Trulli z reprymendą od sędziów
16.09.2009 13:05
0
Gascoyne zapomniał dodać, że rynek kierowców F1 nie jest duży i będzie trudno osiągnąć dobre wyniki z debiutantami. Można sprowadzić 'weteranów', ale czy to gwarantuje sukces? Chyba nie bardzo.
Przejdź do wpisu Gascoyne: Lotus najlepszym z nowych zespołów
11.08.2009 15:33
0
Cóż, ja byłem w RPA i cały weekend F1 jest transmitowany na satelitarnej platformie cyfrowej - więc ktoś musi to oglądać. Studio F1 mają o wiele bardziej rzeczowe niż to 'nasze'. Zanim ktoś coś palnie o murzynach itp. niech się zastanowi. Fakt, jest tam chol..ernie daleko, ale chętnie bym się tam wybrał na wyścig, bo tam jest na prawdę co oglądać po i przed wyścigiem - kraj jest ogromny i pękny!
Przejdź do wpisu Nie będzie F1 w RPA
12.01.2009 10:09
0
Ladniejszy niz prototyp BMW.
Przejdź do wpisu Ferrari prezentuje bolid F60
26.04.2008 15:10
0
Alonso 2-3 kolka przed reszta odwiedzi pit-stop. Renault nie wytrzyma tempa wyscigu. Robert klasa sama w sobie. Heidfeld cos slabo. Czekam na wyscig.
Przejdź do wpisu
28.09.2007 12:00
0
BMW standardowo duzo jeszdzi na 2 trenigu. Termin slabiutko jest troszke smieszny. Taki maja maja plan na treningi.
Przejdź do wpisu Drugi trening: McLaren wygrywa
30.08.2007 11:04
0
A ja sie cesze. Raczej nowy samochod spykera nie wywrocil F1 do gory nogami, ale bede czekal na ich pierwsze kolka na torze Monza :)
Przejdź do wpisu Nowy Spyker we wtorek przeszedł testy FIA
17.06.2007 21:03
0
Ci co mowili cos zlego na temat Roberta nabiora wody w usta po tym wyscigu. Vettel jakby go nie bylo, faktem jest ze honorowy punkt dla BMW dowiozl. Szkoda Nicka,
Przejdź do wpisu GP USA: Hamilton, Alonso, Massa
16.06.2007 18:13
0
Marketing oj marketing. USA to duzy rynek dla BMW, mysle ze celowo puscili Vettela na oparach zeby dobry czas wykrecil. Cala prawde przynisa kwalifikaje. :)
Przejdź do wpisu Alonso najszybszy także w trzecim treningu