DO
GP Australii
14.03 - 16.03
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Abu Zabi
-
McLaren sięgnął po tytuł mistrzowski, ale Ferrari nie sprzedało łatwo skóry
-
Stake Sauber kończy sezon wyścigiem pełnym błędów
-
Williams bez punktów na zakończenie sezonu
-
Alonso liczy, że nowi pracownicy pomogą Astonowi w przyszłym roku
-
Haas przegrał walkę z Alpine o szóste miejsce w klasyfikacji konstruktorów
-
Słaby występ Visa RB w finale sezonu na torze Yas Marina
-
Ferrari zrobiło, co mogło, ale tytułu nie wywalczyło
Ostatnia aktywność
25.04.2023 16:24
0
Sorry Panie Felipe ale trzeba było nie dawać tyle razy dupy w tamtym sezonie, nie spinować w Australii i Wielkiej Brytanii chociażby. Uzbierałbyś Pan punktów na tego mistrza.
Przejdź do wpisu Massa zebrał już grupę prawników, aby przeanalizować sprawę GP Singapuru 2008
20.12.2022 03:35
0
cię*
Przejdź do wpisu Verstappen: niektórzy muszą zaakceptować swoją rolę
20.12.2022 03:34
0
@1 Nikogo nie interesuje jak się nazywają.
Przejdź do wpisu Verstappen: niektórzy muszą zaakceptować swoją rolę
30.11.2022 09:29
0
O właśnie! Jacko! Wywołuję Cię do tablicy. Ciągle krytykujesz fanów RBR i Verstappena że tylko ich nadmiermie wychwalamy i na Hamiltona siadamy, może odniósłbyś się do tego, że kolega pod @2 wyjechał z pomyjami na RBR w temacie MERCEDESA?
Przejdź do wpisu Wolff nie spodziewa się mistrzowskiej posuchy podobnej do Ferrari i Red Bulla
30.11.2022 09:27
0
@Frytek Spokojnie. Taki stan rzeczy potrwa co najmniej do sezonu 2025. :) Myślałem, że tylko chwilę nacieszę się z powrotu dominacji RBR a potem się przyzwyczaję. Jednak ciągłe wylewanie wiader pomyj na panujących mistrzów sprawia, że ta radość trwa, trwa i trwa! :D
Przejdź do wpisu Wolff nie spodziewa się mistrzowskiej posuchy podobnej do Ferrari i Red Bulla
21.11.2022 09:24
0
@Jacko W ferworze walki o MAJSTRA jak w zeszłym roku wszystko dało się zrozumieć a walka o 2 miejsce była taką w której cokolwiek by się nie stało i tak zarówno jeden jak i drugi byłby na podium końcowej klasyfikacji. Niestety ale uczciwie trzeba przyznać, że Perez był słabszy od Leclerka w tym roku. Myślę, że kierowcom zwisa czy będą na drugim czy trzecim miejscu. Dla nich liczy się tylko ten jeden cel.
Przejdź do wpisu Verstappen nie chciał blokować Leclerca, aby pomóc Perezowi
21.11.2022 08:56
0
Takie newsy jak ten nasilają całą falę nienawisci wśród internetowych trolli takich jak Jacko, sliwa007 i TomPo. "Taki jest ten sport. Czasami wygrywasz, czasami przegrywasz. Osobiście uważam, że Ferrari oraz Charles zaliczyli znakomity wyścig. Lepiej zarządzali oponami i byli mocniejsi od nas. Ja natomiast szczególnie podczas pierwszego przejazdu nie miałem już ich, co mocno popsuło nam strategię", zdradził Meksykanin. Najwyższy czas żeby zająć się prawdziwym dziennikarstwem i nie podgrzewać atmosfery bo to do niczego nie prowadzi.
Przejdź do wpisu Verstappen nie chciał blokować Leclerca, aby pomóc Perezowi
21.11.2022 08:41
0
Wniosek po wewnętrznym pojedynku kierowców Mercedesa jest tylko jeden: RUSSELL WYJAŚNIŁ HAMILTONA Wykłócanie się z tym świadczy jedynie o zaślepieniu, hipokryzji i fanatyzmie. Dziękuję dobranoc
Przejdź do wpisu Mercedes w ostatnim wyścigu sezonu został sprowadzony na ziemię
15.11.2022 10:08
0
1.Maxowi w Abu Zabi przydarzyła się okazja na którą nie miał żadnego wpływu. Wykorzystał ją i wygrał. Po prostu. 2.Media i fani Hamiltona cały czas wracają do wyścigu w Abu Zabi. Mam przypomnieć co się stało w Bahrajnie? Błędy Lewisa? Wypadki jakie miał? Szczęścia jakie miał? Uwielbiacie mówić o jednym i tym samym wyścigu, jednym i tym samym okrążeniu, dlaczego nie chcecie mówić o reszcie? 3.Błędy zdarzały się w wielu wyścigach. I jednemu i drugiemu. Raz korzystał na tym Lewis a raz Max. Dziwne, że nadal są ludzie, którzy w Abu Zabi widzą jeden jedyny związek w sezonie 2021. 4.Czy Lewis choć raz przyznał się do błędu i wspominał coś o magicznym przycisku w Baku? O Monako itp? Nie. Po finale sezonu 2021 Mercedes cały czas powtarzał o jednym i tym samym wyścigu a fanboje bezmyślnie powtarzali się jak papugi. 5.Lewis nie przegrał tytułu w Abu Zabi. Przegrał go na Imoli, w Monako, w Baku, w Austrii, na Węgrzech i w Turcji. Cały sezon miał szczęście, że liczył się w walce do końca. Pech chciał, że w ostatnim wyścigu go opuściło. Wiecie jeszcze co? Nawet nie w ostatnim! Na pierwszym okrążeniu nie oddał pozycji. Ale oczywiście też nigdy nie przyznał, że to była błędna decyzja. 6.Brytyjskie media coraz bardziej podważają tytuły Maxa, jego umiejętności, mówią o kradzieży. A wy fanboje co robiliście kilka tygodni temu? Śmialiście się z bojkotu! XD Będziecie udawać że przekaz medialny nie ma wpływu na opinie wielu osób? Otwórzcie w końcu oczy bo to główna tuba propagandowa która niszczy ten sport. 7.Lewis i Mercedes przy każdej okazji robią wszystko by zdyskredytować RB i Maxa, brytyjskie media od roku nie poprzestają na tym, podburzają ludzi, wielu usłużnych redaktorów, a Wy fanboje tylko im w tym pomagacie! Komiczne jest to co piszecie. Nie wiem czy naprawdę tego nie widzicie czy tylko tak udajecie. 8.Na koniec ostatnia rzecz, która mówi o miłości do bliźniego. Kiedy Lewis polubił Vettela? Kiedy zaczął z nim wygrywać! Kiedy Lewis znienawidził Rosberga? Kiedy z nim przegrał! XD Nie rozumiem awersji do ludzi którzy z kimś wygrywają, okazują się lepsi. Lewis przez cały rok ANI RAZU nie powiedział, że Max wygrał zasłużenie. Zrobił z siebie ofiarę, Max jak nikt inny zasługiwał na tytuł w tamtym roku. Każdy wyścig tak samo się liczy, od Bahrajnu aż do Abu Zabi. Gdyby Lewis miał jaja, odwagę, prawdziwy szacunek do ludzi a nie tylko usta pełne frazesów i nic poza tym, to by jako pierwsze co zrobił po opuszczeniu bolidu przeprosił publicznie przed mikrofonem wszystkich swoich fanów za to, że dał ciała i powiedział: "Przegrałem, Max był lepszy i szybszy. Abu Zabi było jakie było ale mistrzostwa trwają cały rok a nie jeden dzień. Taka jest F1 i za rok wrócę silniejszy." A nie wyłączył Instagrama, zagroził że odejdzie i wywalił Masiego. Sorry ludzie i ludziska ale czas spojrzeć prawdzie w oczy, co jest prawdziwym powodem tego gówna, które od roku szerzy się w Internecie.
Przejdź do wpisu Hamilton znów podkreślił, że zeszłoroczne mistrzostwa zostały "zmanipulowane"
14.11.2022 21:49
0
Faktów i statystyk nikt nie oszuka. Jedyny zdobywca PP dla Mercedesa w bieżącym sezonie - George Russell Jedyny zwycięzca sprintu dla Mercedesa w bieżącym sezonie - George Russell Jedyny zwycięzca wyścigu dla Mercedesa w bieżącym sezonie - George Russell Bilans punktowy obu kierowców Mercedesa w bieżącym sezonie George Russell - Lewis Hamilton - 265 - 240 Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości kto jest lepszym kierowcą Mercedesa w tym sezonie? 3 lata temu gdy Charles Leclerc pokonał Sebastiana Vettela o 24 pkt wszyscy pisali że Charles wyjaśnił Seba. Teraz oczekuję tych samych komentarzy w kontekście punktowego pojedynku George Russell - Lewis Hamilton :)
Przejdź do wpisu Hamilton znów podkreślił, że zeszłoroczne mistrzostwa zostały "zmanipulowane"
14.11.2022 19:25
0
Marudzi bo Russell znowu go wyjaśnił. :)
Przejdź do wpisu Hamilton znów podkreślił, że zeszłoroczne mistrzostwa zostały "zmanipulowane"
06.04.2022 19:17
0
Ludzie, przyjmijcie do wiadomości, że RBR i zarządzające nim szefostwo są w F1 by odnosić sukcesy najwyższej wagi a nie uprawiać kurtuazję wobec innych.
Przejdź do wpisu Słabsza forma Sainza martwi Helmuta Marko i Red Bulla
19.03.2022 13:16
0
@4 @12 @13 Spokojnie, oni wylewają żale bo wiedzą że każdy trzeźwo myślący kibic zapomniał o siedmiu tytułach Czarusia wyjechanych przez najszybszy bolid Mercedesa. A teraz jeszcze nie tylko Max może być poza zasięgiem ale jeszcze może mieć problemy z Leclerkiem, Sainzem, Russellem czy nawet Norrisem. Niech sobie szczekają.
Przejdź do wpisu Verstappen: ludzie zapominają, że w 2021 roku wygrałem najwięcej wyścigów
24.01.2022 11:00
0
@9 Swoją hipokryzją i zachowaniem zarówno na torze jak i poza nim, Hamilton doprowadził do takiego absurdu, że choćby nie wiadomo czego by nie zrobił, nie powiedział i tak zawsze będzie besztany przez Verstappeniarzy. W sumie? Mimo, że nie należę do tych co na każdym kroku hejtują Hamiltona to jednak im się nie dziwię bo jego zagrywki i różne dziwne zachowania na przestrzeni ostatnich paru lat to jest jakiś dramat.
Przejdź do wpisu Villeneuve ma ciekawą teorię na temat ciszy medialnej Hamiltona
31.12.2021 05:53
0
Nie ma sensu się już nad tym rozwodzić. Wszyscy eksperci blisko związani z F1 oraz obiektywni kibice wiedzą że Max jest obecnie w innej lidze niż reszta stawki a to na pewno jeszcze nie jest szczyt jego formy. Wolniejszym bolidem wygrał w tym roku wszystko co było do wygrania. A gdyby nie brudne zagrywki Mercedesa (Silverstone i Hungaroring) plus pech (Baku) to byłby mistrzem już w Katarze. Ale ważne że finalnie wygrał bo zasłużył na to jak nikt inny.
Przejdź do wpisu Marko twierdzi, że po GP Sao Paulo silnik Hamiltona nie był już "rakietą"
28.12.2021 18:55
0
Gorzkie żale, przybywajcie! Boże, bo Max Verstappen zostawił mistrzem świata! Jezu, koniec świata. Wszyscy zginiemy! :DDD
Przejdź do wpisu Max: gdybym miał bolid Lewisa, losy tytułu byłyby dawno rozstrzygnięte
28.12.2021 18:49
0
@1 @5 Dzięki Wam moja radość z tytułu Maxa trwa i trwa! :DDD
Przejdź do wpisu Max: gdybym miał bolid Lewisa, losy tytułu byłyby dawno rozstrzygnięte
28.12.2021 13:40
0
Tak jeszcze osobiście - cieszyłem się przez całe niedzielnie popołudnie i cały poniedziałek że Max wygrał i na tym bym zakończył, ale płacze i żale Mercedesa, Hamiltona i jego fanbojów powodują ze ta radość trwa, trwa i trwa! :DDD
Przejdź do wpisu Wolff o milczeniu Hamiltona: brakuje mu słów
27.12.2021 17:31
0
Zdublowani kierowcy sami narzekali do swoich zespołów dlaczego jeszcze nie pozwolono im się oddublować. Przecież praktycznie zawsze kierowcy się oddublowywują! Dlaczego zatem początkowo padła zadziwiajaca decyzja o nieoddublobywaniu? Ano dlatego, że trwały targi na linii Mercedes - Masi. Gdyby nie te targi i od razu zapadłaby jedyna słuszna decyzja, to wszystkie samochody zdążyłyby się oddublować przed restartem i żadnych kontrowersji by nie było. Tak naprawdę to już w chwili wypadku Latifiego los Lewisa był praktycznie przesądzony. Stąd furia Toto i dzwonienie do dyrekcji żeby nie wprowadzać zasadnego w tej sytuacji SC. To oczywiste, że Lewis zjeżdżając ryzykował, ale nie zjeżdżając ryzykował jeszcze bardziej. Taki jest w tym sporcie przywilej kierowcy z tyłu, że może reagować na strategie tego z przodu. Wielokrotnie korzystał na tym Lewis, teraz skorzystał Max. Taki urok tego sportu. Ważne że wszystko odbyło się na torze. Zresztą mistrzostwa to nie tylko jeden wyścig. Nawet w tym wyścigu Max wygrał na torze. Oczywiście tym razem głównie dzięki strategii, ale na tym też polega F1. Prawda jest taka, że nawet nieoddublowanie tych kilku kierowców nie przeszkodziło by Maxowi wyprzedzić Lewisa. Przecież przed restartem ktoś musiał być zobowiązany pokazać tym kierowcom niebieskie flagi i Max od razu by ich wyprzedził. Miałby 30 metrów dalej do Lewisa, ale i tak by go dopadł z taką przewagą tempa. Dlatego Toto chciał SC do końca wyścigu, bo tylko to w tej sytuacji dawało tytuł Hamiltonowi. Pokpili strategie, zagrali asekuracyjnie i przegrali. Narzekanie na Masiego, że nie zakończył wyścigu za SC podczas gdy tor był już uprzątnięty jest hipokryzją bo w odwrotnej sytuacji szalelibyście że Max wygrał za SC, a można było się jeszcze ścigać. Pozdrawiam i proszę o obiektywizm.
Przejdź do wpisu Wolff o milczeniu Hamiltona: brakuje mu słów
23.12.2021 18:32
0
@9 Jeśli to prawda, to szkoda mi George'a jak cholera. W młodym drzemie ogromny potencjał, ma niesamowity talent. Jeśli faktycznie okaże się szybszy od Hamiltona to aż mi się nóż w kieszeni otwiera jak sobie pomyślę, że te buraczane cepy mają go ograniczać. Na jego miejscu w ogóle nie słuchałbym Wolffa. A jak będą robić mu na złość o jak Perez będzie zawodzić, to zadzwoniłbym do Hornera i zapytałbym go czy nie znalazłoby się u niego miejsce, pod warunkiem, że dadzą mu ścigać się z Verstappenem na równych zasadach. I wtedy Mercedes będzie miał problem z powodu braku drugiego kierowcy. :D
Przejdź do wpisu Media: Hamilton poinformował Mercedesa, że nie odejdzie na emeryturę
23.12.2021 16:58
0
Lewis, błagam Cię, nie odchodź! Chciałbym zobaczyć jak w przyszłym roku dostajesz tęgi wpirdul od Russella. :D
Przejdź do wpisu Media: Hamilton poinformował Mercedesa, że nie odejdzie na emeryturę
21.12.2021 10:28
0
Żenada, nawet przy takiej przewadze Valtteri musiał robić baletnicy za podnóżek.
Przejdź do wpisu Wolff przyznał, że "okradł" Bottasa z jednego zwycięstwa w Mercedesie
21.12.2021 10:22
0
AndiIQ66, wątpię żebyś się kiedykolwiek, czegokolwiek nauczył. Takie coś jak ty to nawet dostając po łbie młotkiem niczego nie przyswoi. Rozumiem że Internet i plucie jadem na innych to cały twój świat? Wystarczy spojrzeć na twoje posty i niekiedy nawet na godziny w których piszesz. Żenada, siedzisz tu całymi dniami, becząc nad swoim butnym szoferem albo obrażając Maxa i innych członków RBR. To jest po prostu smutne. Niżej upaść już nie można.
Przejdź do wpisu Marko: przyjście Russella do Mercedesa może być korzystne dla Red Bulla
19.12.2021 09:43
0
Jestem bardzo ciekawy za co Hamilton na 2 miejscu. Przed nim na pewno widziałbym Norrisa i Gasly'ego.
Przejdź do wpisu Verstappen został najlepszym kierowcą w oczach szefów ekip F1
17.12.2021 13:24
0
Pierwszy raz doszło do dziwacznej sytuacji, w której Mercedes nie cieszy się z mistrzostwa konstruktorów ale ja jak najbardziej. Cieszę się, bo to pokazuje że w Mercedesie mistrzostwa zdobywa bolid za kierownicą którego można posadzić nawet manekina. Brawo MAX! Należało ci się!
Przejdź do wpisu Verstappen odebrał trofeum mistrzowskie na Gali FIA
16.12.2021 17:47
0
A ja z tego miejsca pragnę przypomnieć bardzo mądre słowa które ktoś tu zamieścił przed kilkoma miesiącami: Fanatyk Hamiltona(czyli Danielson92, Slazak, MarPol_82, Faustus, ekwador15, weres, AMG_1398 i berko) - osobnik wyjątkowo agresywny słownie, pozbawiony skrupułów, hipokryzyjny i rozchwiany emocjonalnie. Jego zachowanie w 99% pokrywa się z zachowaniem osoby cierpiącej na zaburzenia z pogranicza czyli tzw. borderline. Przy pierwszym kontakcie sprawia wrażenie normalnej i zdrowej osoby tylko pod warunkiem że czyjeś przemyślenia i poglądy są zgodne z poglądami fanatyka Hamiltona. W przeciwnym razie staje się nerwowy i wybucha agresją którą wyładowuje pluciem jadem i nienawiścią oraz tyradą wyzwisk i niekiedy nawet wulgaryzmów na forach internetowych. Fanatyk Hamiltona żyje w swoim wyimaginowanym świecie w którym Hamilton jest niczym Bóg, a każdy kto ma odwagę napisać brutalną prawdę lub go skrytykować nawet w najmniejszym stopniu z automatu staje się największym wrogiem i wywrotowcem. Działanie fanatyka Hamiltona ma wszelkie przesłanki za tym by przekształcić się w hamiltonofanatyzm skrajnego stopnia. Chapeau bas dla tego, kto to wymyślił!
Przejdź do wpisu Wolff: Hamilton nie pojawi się na Gali FIA i może zakończyć karierę
16.12.2021 16:18
0
Tchórze i płaczki bez grama honoru. Przegrywy zbolałe.
Przejdź do wpisu Wolff: Hamilton nie pojawi się na Gali FIA i może zakończyć karierę
13.12.2021 19:54
0
Ależ chłopie, ja się na Ciebie nie gniewam, wręcz jestem z Ciebie niesamowicie dumny, że zgotowałeś takie emocje na sam koniec. I gdy tylko Nowy Mistrz Świata Max Verstappen minął linię mety na pierwszym miejscu, otwarłem wielką mistrzowską puchę 0,5 litrowego Red Bulla i się delektowałem! :))
Przejdź do wpisu Latifi przeprosił, że nieumyślnie wpłynął na przebieg walki o tytuł
11.12.2021 13:37
0
@8 Max jest najszybszy w całej stawce F1, od Hamiltona ma tylko mniejsze doświadczenie.
Przejdź do wpisu Niby nieznaczący, a ciekawy trzeci trening w Abu Zabi
09.12.2021 05:56
0
Od kiedy to kierowca ładujący się w tył bolidu przeciwnika jest niewinny ja się pytam? Miał tyle czasu. Miał tyle odstępu żeby go wyprzedzić po lewej stronie a że się zawahał no to k**wa czyja to jest wina? Tytuł rozdany pod stołem i tyle w temacie. Papierzak niczym święta krowa po trupach do celu z pomocą atencjusza Wolffa i stronniczej FIA. To mój dwudziesty sezon oglądania F1 i nie wiem czy na tym koniec. Chciałbym oglądać sportową walkę a oglądam show ustawiony przez organizatorów i sędziów. Nawet komentatorzy ES prowadzili komentarz według wytycznych bo według nich błędy popełniał tylko MAX VERSTAPPEN. Hamilton najeżdża na tył Maxa to wina MAXA bo nie uciekł. Tak komentowali redaktorzy ES! Żałosne widowisko, żałosny komentarz ES. Szkoda oglądania. MUSI wygrać Hamilton i Mercedes bo dobrze płacą organizatorom i sędziom.
Przejdź do wpisu Ecclestone również krytykuje Masiego i FIA
08.12.2021 10:23
0
Hamilton zdobędzie tytuł - Wszystko jest w porządku, styl jest naturalny i jak najbardziej zgodny z literą regulaminu. Verstappen zdobędzie tytuł - Red Bull to oszuści! Złodzieje! Zdyskwalifikować! Wyrzucić z F1! Ukamieniować! Spalić na stosie! Do piekła, do diabła z nimi!
Przejdź do wpisu Horner: dla Red Bulla ważny jest styl w jakim sięgnie po tytuł
07.12.2021 13:08
0
Tytuł został rozdany pod stołem i tyle. Od początku sezonu Hamilton jest faworyzowany i w Arabii mieliśmy tego dowód. Kierowca, który wpakował się w tył bolidu jest niewinny, no żart jakiś... Miał kilka sekund na reakcję i ominięcie Maxa po lewej stronie. Żenująca końcówka sezonu z atencjuszem Toto i stronniczą FIA w rolach głównych.
Przejdź do wpisu Verstappen nie rozumie czemu w Arabii dostał karę, a w Brazylii nie
04.12.2021 19:17
0
Serce boli :'(
Przejdź do wpisu Hamilton wygrał czasówkę - Verstappen popełni kosztowny błąd
01.12.2021 16:00
0
@6 Zmierzam do tego, że przewaga Merca jest grubymi nićmi szyta.
Przejdź do wpisu Rosberg dalej stawia na Hamiltona
01.12.2021 15:08
0
Meksyk - Merc dostaje ostry wp**rdol od RBR, Verstappen poza zasięgiem a Hamilton ma problemy z odjechaniem Perezowi mimo full mocy. Od Brazylii - nagle, ni z gruchy, ni z pietruchy, jak za machnięciem różdżką o 30 km/h szybszy bolid ma Merc a RBR dostaje jeszcze większy wp**rdol niż Merc w Meksyku, wręcz sprawia wrażenie jeżdżącego z awarią MGU-K Ludzie, zastanówcie się.
Przejdź do wpisu Rosberg dalej stawia na Hamiltona
24.11.2021 11:29
0
@9 Z innej beczki to jest taka trochę aluzja dotycząca GP Abu Zabi 2010, bo przed tym wyścigiem ALO miał 8 pkt nad WEB i 15 nad VET. Wszyscy byli pewni, że RBR będzie absolutnie bezkonkurencyjny i dowiozą dublet przed ALO i wszyscy się zastanawiali, czy w przypadku kolejności 1.VET 2.WEB 3.ALO, Niemiec przepuści Australijczyka z większymi szansami na WDC. RBR upierał się, że nie będzie żadnych TO i w tej sytuacji wszystko miało zależeć tylko od VET. Jednak w Abu Zabi szczęście uśmiechnęło się do VET, błędna strategia Ferrari + pomoc Pietrowa. Tak samo jest w tym przypadku jednak teraz problem dotyczy silnika i jeśli RBR nie wymieni go Maxowi to ostro igra z ogniem. Albo większe ryzyko awarii u Maxa albo bezkonkurencyjny Mercedes. A może jednak szczęście uśmiechnie się do Maxa tak samo jak do VET w 2010 roku? Nic nie jest wiadome, bo to jest F1. W każdym razie wymiana silnika jest ostatnią deską ratunku.
Przejdź do wpisu Schumacher: Max w normalnych okolicznościach nie ma szans na tytuł
22.11.2021 20:09
0
Drodzy Fani Hamiltona! Z całym szacunkiem do Was, nie mam zamiaru się spierać, wyjeżdżać z przysłowiowym bulem dópy(celowo w błędami) i wylewać żale. Ale zwróćcie uwagę na FAKTY, istotne w kontekście walki o mistrzowskie tytuły. Było dobrze gdy Hamiltonowi w Bahrajnie nie dano kary za 29 - ciokrotne przekroczenie granic toru? Na każdej takiej sytuacji zyskiwał ~ 0.1 sekundy gdzie potem trafił na wirażach, a linię mety przekroczył z przewagę 0.745s nad Verstappenem. Podczas gdy Max zrobił to TYLKO JEDEN RAZ i natychmiast mu tego zakazano! Było dobrze, gdy Hamilton BYDLACKO wepchnął Maxa w bandy na Silverstone, dostał karę, która w ŻADEN SPOSÓB nie była dotkliwa a potem balował podczas gdy Max przebywał w SZPITALU? Przeciążenie 51G! Było dobrze, gdy na Hungaroringu, na starcie Bottas skasował dwa Red Bulle(przy okazji także Leclerca i Norrisa)? W sumie z jednej strony to i tak nie ma znaczenia bo co prawda dostał +5 na starcie ale punkty za Belgię nie powinny zostać przyznane ale z drugiej strony to jest kolejny istotny fakt. Dobra, na Monzy zawinił Max. Ale to nie ma żadnego znaczenia. Co powiecie na to, że Hamilton i Mercedes oszukują i mimo mało znaczących kar, FIA jest pobłażliwa wobec nich? Z resztą po kwalifikacjach w Brazylii co Max mógł zrobić dotykiem? Co mógł uszkodzić? Nie widzicie, że Mercedes EWIDENTNIE OSZUKUJE i byle tylko wygrywać jadą PO TRUPACH DO CELU? Przez dłuuugi długi czas dostają tęgi wp***dol od Red Bulla, nagle w Sao Paulo mają auto o 20 - 30km/h szybsze na prostych. Kto tu OSZUKUJE ja się pytam? Kto tu jest faworyzowany ja się pytam? HELLOŁ! Wobec tych wszystkich ww. faktów, ósme mistrzostwo Hamiltona będzie jedną z największych zniewag w historii tego sportu(szczególnie z powodu Bahrajnu, Wielkiej Brytanii i Węgier). Przebije to wielokrotnie nawet wydrukowane mistrzostwo Prosta z 1989 roku.
Przejdź do wpisu Mercedes oszczędzał najświeższy silnik Hamiltona na Arabię Saudyjską
21.11.2021 12:30
0
@3 Kierowcy Mercedesa zabrali RBR masę punktów swoimi czystymi manewrami to czego kierowcy RBR nie mogą?
Przejdź do wpisu Kierowcy Mercedesa uważają, że mogą bronić się tak jak Verstappen
21.11.2021 11:51
0
A jak Red Bull dominował i inne zespoły wywierały presję żeby wymusić zmiany to było dobrze? A jak Mercedes protestował odnośnie tylnego skrzydła to było dobrze? A jak Mercedes wymusił zmiany w pit stopach to jest dobrze? A jak Mercedes protestował przeciwko silnikowi Ferrari to było dobrze? Zobaczcie ile razy kompromitował się Mercedes. Jeszcze do tego ta kompromitacja z Brazylii gdzie zostali przyłapani na oszustwie.
Przejdź do wpisu Wolff: Red Bull zaczyna widzieć duchy
19.11.2021 21:30
0
Powodzenia Guanyu
Przejdź do wpisu Oficjalnie: Guanyu Zhou kierowcą Alfy Romeo
08.11.2021 11:31
0
Brawo Iceman! Szkoda, że odchodzi :(
Przejdź do wpisu Raikkonen znowu dowozi punkty dla Alfy Romeo
05.11.2021 21:07
0
Chciałbym zobaczyć Maxa i Lewisa w jednym zespole :)
Przejdź do wpisu Smedley: w identycznych bolidach Hamilton pokonałby Verstappena
05.11.2021 21:06
0
Magnussenowi już podziękujemy
Przejdź do wpisu Magnussen twierdzi, że mógł zastąpić Russella w Williamsie w tym roku
28.10.2021 11:06
0
Monzy i tak to nie przebije ;)
Przejdź do wpisu Tor w Abu Zabi w tym roku będzie o nawet 15 sekund szybszy
27.10.2021 14:22
0
Najważniejsze żeby była fajna walka do samego końca :)
Przejdź do wpisu Hill: Verstappenowi będzie coraz trudniej zachowywać zimną krew
25.10.2021 07:17
0
Mam nadzieję, że Kimi zdobędzie jeszcze punkty w tym sezonie.
Przejdź do wpisu Raikkonen zaprzepaścił szansę, żeby sięgnąć po punkty
25.10.2021 07:16
0
Najbardziej szkoda Alonso, fajnie walczył. :(
Przejdź do wpisu Kompletnie nieudany weekend dla Alpine
25.10.2021 07:12
0
Mam nadzieję że ludzie przestaną nabierać się na wyniki sesji treningowych. Gratulacje zarówno dla Verstappena jak i dla Hamiltona. Sezon będzie trzymał w napięciu do samego końca. Nie tylko w walce o mistrzowskie tytuły.
Przejdź do wpisu Verstappen obronił się przed Hamiltonem i wygrał w USA