DO
GP Węgier
24.07 - 26.07
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Belgii
-
Leclerc postraszył, ale to Antonelli wygrał w Belgii. Russell odpadł z rywalizacji po kolizji z Hamiltonem
-
Antonelli znowu uciekł Russellowi w mistrzostwach świata
-
Red Bull wywalczył 300. podium w F1
-
Lindblad opuszcza Belgię z punktami. Lawson miał problemy techniczne
-
Norris prezentował znakomite tempo, ale stracił czas przez wirtualną neutralizację
-
Leclerc na podium. Hamilton powrócił na pozycję wicelidera mistrzostw świata
-
Bortoleto kończy drugi wyścig z rzędu w punktach
-
Kierowcy Haasa zderzyli się na pierwszym okrążeniu
-
Albon: wiemy, że inne zespoły rozwijają się znacznie szybciej od nas
-
Cadillac wciąż musi pracować nad niezawodnością, zarządzaniem oponami i prędkościami maksymalnymi
-
Colapinto z jednym punktem, a Gasly stracił czas w alei serwisowej
-
Alonso dwukrotnie zdublowany w Belgii

Ostatnia aktywność
17.02.2011 14:00
0
GP2 Asia w Bahrajnie właśnie odwołali z powodu zamieszek i ciężkiej sytuacji z rannymi w Maanamie.
Przejdź do wpisu GP Bahrajnu zagrożone?
23.10.2006 17:04
0
ja ogladalem na czeskiej TV Nova i widzialem tylko czerwona kamere (a kubica ma kanarkowa) i tam mimo podpisu "Kubica" ,po chwili komentatorzy stwierdzili ze to pomylka. Kubica byl wtedy bardziej z przodu, a Heidfeld walczyl z toro rossami. Co do Nicka, nie za bardzo dojrzalem ale na hamowaniu cos jakby sie kolo urwalo - komentatorzy tez tak gdybali, i tyle. To chyba mam szczescie ze nie slyszalem tym razem tych cieniasow z TV.
Przejdź do wpisu Robert Kubica o wyścigu w Brazylii
19.10.2006 21:00
0
Holek=Orlen Team=sponsor=kasa na transmisje=marketing. bez niego sie nie obejdzie
Przejdź do wpisu Podsumowanie sezonu Formuły 1 w TV4
28.09.2006 09:40
0
miało byc ze Wawa i Wiedeń nie dorastają Pekinowi i Szanghajowi do pięt :)
Przejdź do wpisu 'Bank of China' na bolidach Williamsa
28.09.2006 09:39
0
chris2222, rosa14 - byliście może kiedyś w Chinach, albo orientujecie się co napędza światowy wzrost gospodarczy?? - właśnie Chiny. Miałem przyjemnośc być kilkakrotnie w Chinach - co rozwiało całkowicie stereotypy o Chinach, i taki Pekin czy Szanghaj nie dorastaja Wawie czy nawet Wiedniowi do pięt. Wszyscy zarzucaja im tania siłe roboczą a co w Polsce moze jest inaczej?? Nie zdziw sie jak za 5-10 lat to Chińskie a nie europejskie czy amerykańskie koncerny będa najbardziej widoczne i znane na swiecie, w tym jako sponsorzy.
Przejdź do wpisu 'Bank of China' na bolidach Williamsa
09.09.2006 18:36
0
celowo nie celowo - Alonso musial sie ostro zbierac bo czas uciekał -i ledwo zdąrzył na mierzone okrązenie (zaczał je na 2sek przed upływem 15 min. sesji).
Przejdź do wpisu Ferrari składa protest?