DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
02.09.2018 07:25
0
Ja już też mam dość tych wyswisk i obrażania innych. Zablokowałem teraz komenty kilku osobom i jednemu jak to nazywacie "psychofanowi" i będę to robił sukcesywnie wszystkim wyzywającym innych.
Przejdź do wpisu Raikkonen wywalczył pole position na torze Monza
30.08.2018 18:44
0
Szczerze? Ja nie widzę następców... Tak żeby zastąpić nimi wszystkich paydriverow...
Przejdź do wpisu Kwiat powróci do Toro Rosso?
30.08.2018 18:42
0
A czy może nie ma coś w tym, że takich kierowców biorą bo mało jest nowych zdolniejszych?
Przejdź do wpisu Kwiat powróci do Toro Rosso?
30.08.2018 18:37
0
Ooo. Teraz czuję, że znowu jestem z Wami... Wielkie dzięki :)
Przejdź do wpisu Sauber nie bierze pod uwagę zaangażowania Vandoorne'a
30.08.2018 16:22
0
Kempa jesteś tu jednak. Możesz odblokować moje komentarze? Bo tak to nawet nic pisać mi się nie chce... ;)
Przejdź do wpisu Sauber nie bierze pod uwagę zaangażowania Vandoorne'a
29.08.2018 18:54
0
Serio jak z translatora :D :D Kempa proszę nie cenzuruj moich wypowiedzi :) czuję się jak przestępca :P Jestem jakieś 8 lat z Wami... Nawet oryginalną koszulkę i czapeczkę mi przesłałeś kilka lat temu ;)
Przejdź do wpisu Sauber nie bierze pod uwagę zaangażowania Vandoorne'a
29.08.2018 15:21
0
Cześć Redakcjo i cześć komentatorom. Kiedyś miałem konto ale hasła nie pamiętam. Nawet kiedyś nagrody powygrywałem za drugie miejsce w typowaniu :) Sobie właśnie nowe konto tu założyłem po kilku latach czytania Waszych komentarzy. Dużo się dowiedziałem o F1 z tego co piszecie, dzięki. Ale równie dużo tu osób co mają błędne dane w głowie :P i w szoku jestem, że ciągle ktoś kogoś tu obraża :D
Przejdź do wpisu Sauber nie bierze pod uwagę zaangażowania Vandoorne'a