DO
GP Holandii
21.08 - 23.08
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Węgier
-
Norris wygrał pierwszy wyścig w 2026 roku. Ogromny pech Piastriego i Ferrari bez podium
-
Verstappen kompletnie zaskoczony wywalczonym podium
-
Hamilton: byliśmy w stanie osiągnąć więcej
-
Antonelli z 9. podium w sezonie i 50-punktową przewagą nad Hamiltonem
-
Mistrz świata na Węgrzech powrócił do zwyciężania
-
Alpine spada na szóste miejsce klasyfikacji
-
Racing Bulls przeskoczyło Alpine w klasyfikacji generalnej
-
Hulkenberg w końcu z punktami w tym sezonie
-
Aston Martin zagroził nawet Alpine na Hungaroringu
-
Podwójne DNF Cadillaca. Perez dostał formalne ostrzeżenie
-
Hungaroring potwierdził słabe strony Williamsa
-
Trudny wyścig Haasa

Ostatnia aktywność
22.11.2018 11:01
0
Gdzie teraz są Ci, którzy tak szczekali, że Robert to już historia? Brawo Robert !!! Ale będzie sezon 2019. Robert wśród najlepszych !!!
Przejdź do wpisu Oficjalnie: Kubica kierowcą wyścigowym Williamsa
26.05.2018 23:01
0
Max będzie dublowany przez Hamiltona i ... skasuje Anglika :) Ten małolat za wszelką cenę chce być celebrytą a nie kierowcą. Stawiam na Daniela, w trójce Sebastian i Kimi
Przejdź do wpisu Słodko-gorzka sobota Red Bulla
07.04.2018 22:36
0
Myślę, że Ferrari są przygotowane na ten tor. On im odpowiada. Mercedesy troszkę poniżej oczekiwań ale ktoś miał rację. Już w Australii Ferrari było szybkie. Teraz ucieka . Szkoda Maxa. Mam nadzieję, że jutro dogoni czołówkę. Jest dobry. McLaren'y cieniutko i nawet Alonso nie pomoże. Hamilton pewnie sie nie spodziewał, że karma tak szybko wraca. Im lepsi kierowcy, albo bolidy - tym trudniej mu dotrzymać słowa (tego buńczucznego). Stawiam jednak na Vettela. Zamiesza Magnussen. Max zdobędzie punkty. Williams wg powiedzenia. Odwróć tabelę - Wiliamsy na czele.
Przejdź do wpisu Ferrari w kwalifikacjach przed GP Bahrajnu pokonało Mercedesa
06.04.2018 20:26
0
W drugim treningu Hamilton zapomniał "wcisnąć" przycisk dopalający. Jutro w kwalifikacjach będzie dla niego lepiej. Cieszy forma Ferrari, bo będzie walka o mistrzostwo. Williams, płaci frycowe. Nie chcę mówić, że Robert pojechałby lepiej, ale "małolaty" nie potrafią okiełznać bolidu. Haas czai się na kwalifikacje. Oj będzie się działo :)
Przejdź do wpisu Ferrari kończy piątkowe treningi z dwoma najlepszymi czasami