DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
12.05.2019 12:12
0
@43 Ty wiesz w ogole jakim on (Alonso)sezonie 2015 dysponowal bolidem ? osiagi(silnik Honda) a przede wszystkim wytrzymaloscia podzespolow. @42 a powiedz kto zdobył Pole Postition i wygral wyścig gp Włoch na torze Monza dla Toro Rosso?,Jenson Button wykorzystywal też wykorzystal max z wlasnego samochodu 2004 oraz 2011 a także 2009 GP Brown a co do Schumacher dwa pierwsze tytuly zdobyl w Benetton-Ford ktory raczej też nie dominowal wsrod konstruktorow.
Przejdź do wpisu Bottas pod Barceloną sięgnął po trzecie z rzędu pole position
11.05.2019 20:13
0
@20 ten jak to nazwales niejaki Schumacher ile wtedy mial lat ? hmmm 41 ? wiec Twoje porownianie jest po prostu śmieszne.Rosberg poza sukcesami w mercedesie,gdzie kierowcy a bardziej samochod wygrywal wszystkie Pole Postion,stał dwa razy na podium w Willamsie i tyle. Mercedes poza ubiegłym sezonem gdzie Ferarri mogło wygrac ,od 2014 roku dominuje w erze hybrydowej. Tak jak kiedys była dominacja Ferrari ,Red Bulla. wiec troche Obiektywizmu kolego.
Przejdź do wpisu Bottas pod Barceloną sięgnął po trzecie z rzędu pole position
11.05.2019 17:03
0
Przecietny Rosberg wygrywal z Ham , a teraz przeciętny Bottas po prostu go deklasuje,samochod to nie wszystko :)
Przejdź do wpisu Bottas pod Barceloną sięgnął po trzecie z rzędu pole position
17.04.2017 14:48
0
4. Vendeur kolega chyba ogladal inny wyścig, przy pierwszym przepuszczeniu ,nawet nie umial do niego dojsc aby wlaczyc drs.
Przejdź do wpisu Bottas zawiedziony słabym występem w Bahrajnie