Mbuti3
Ostatnia aktywność
avatar
Mbuti3

25.11.2012 23:52

0

Jeżeli ktoś to uważa, za wypowiedź w której zabrakło słów to... hm...

Przejdź do wpisu Vettelowi zabrakło słów

avatar
Mbuti3

10.09.2011 13:06

0

Spokojnie Ferrari dojdzie Red Bulle. Alonso moim zdaniem coś szykuje 14 okrążeń tylko. Myślę, że będą to ciekawe kwalifikacje.

avatar
Mbuti3

24.07.2011 23:09

0

@1 Czasami nie trzeba przeszkadzać, żeby nie dociągnąć do mety. :)

avatar
Mbuti3

24.07.2011 23:04

0

15. somethingwrong. Nie patrzę na jeden wyścig, porównując Petrova i Heidfelda, to ten drugi... lepsze pozycje zajmował przez cały dotychczasowy sezon. Petrov tak na prawdę jeździ bo ma dobrych sponsorów za plecami. Heidfeld - ma doświadczenie. Nie ma kierowcy w Renault z ponad przeciętną. W pewnym stopniu obniża to wyniki całego zespołu... ale także moim zdaniem polityka oraz sam bolid pozostawia dużo do życzenia... Moim zdaniem Senna nie zrobi nic czym by mógł zachwycić włodarzy LRGP. Nie wiem czy dobrym byłoby rozwiązaniem zmieniać kierowcy w trakcie wyścigu. Poza tym Nick będzie się pakował tak czy siak, bo wiadomo Robert wraca od następnego sezonu:) Może mało realne, ale zawsze możliwe :D

avatar
Mbuti3

24.07.2011 18:58

0

Osobiście, myślę, że może Senna będzie na próbę jeździł... co pokaże, czy dalej zostanie kierowcą testowym czy może zastąpi Petrova? ostatnio przecież były pogłoski, że Petrov rozgląda się za innym Team'em. Dla mnie Heidfeld jest ok. Dobrze jeździ za to bolid poniżej krytyki.

avatar
Mbuti3

22.07.2011 12:36

0

@12 Masz racje, nie ma co się podniecać, bo nie wiadomo jaka założenia jak w Ferrari i RBR były na pierwszy trening. Dziwi mnie jednak mimo wszystko duża różnica między Massą a Alonso. 0.8s. Nie ma co tutaj się rozwodzić będzie to ciekawy weekend ;)

avatar
Mbuti3

22.07.2011 12:27

0

Myślę, że Williams ma problemy z konstrukcją dobrego bolidu od 2-3 sezonów. Ciężko jest powiedzieć czy Rubens się wypalił... Osobiście jeszcze wierzę w jego umiejętności.

avatar
Mbuti3

22.07.2011 12:19

0

Do wyścigu jeszcze daleko, a może tak będzie deszcz? Fajnie by było jakby Alonso wygrał. Może teraz będę zbyt odważny, ale jeżeli spadnie deszcz podczas wyścigu tak gdzieś przez 1/2 wyścigu to na podium możemy zobaczyć Schumachera :)

LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu