DO
GP Barcelony-Katalonii
12.06 - 14.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Monako
-
Antonelli z pierwszym Wielkim Szlemem! Festiwal kar, kraksa Leclerca, podium Hadjara i punkt Astona!
-
Antonelli został najmłodszym zwycięzcą GP Monako w historii
-
Alonso uniknął błędów i wywalczył pierwszy punkt dla Astona Martina
-
Słodko-gorzki weekend Alpine w Monte Carlo
-
Hamilton wyrównał kolejny rekord Senny
-
Hadjar wywalczył drugie podium w karierze mimo problemów Red Bulla
-
Perez: kara nie umniejsza naszego osiągnięcia
-
Piastri względnie zadowolony, Norris z kolejną awarią
-
Podwójne punkty dla Racing Bulls
-
Williams znowu pracował zespołowo w Monte Carlo
-
Przegapiona szansa na punkty w Audi
-
Mieszane odczucia w Haasie

Ostatnia aktywność
25.03.2011 04:06
0
no i chyba Kubek nie ma nic do stracenia LR w srodku stawki :) zaraz beda odzewy ze to tylko trening.. w zeszlym roku tez tak bylo.... bull ma dobra bryke.. a LR sie przechwala ... ( jestem bezstronny, :)
Przejdź do wpisu Brawn opuści zarząd Mercedes GP
25.03.2011 03:03
0
http://formula-one. speedtv.com/a rticle/f1-live-formula-one-video- streaming
Przejdź do wpisu Brawn opuści zarząd Mercedes GP
13.02.2011 15:22
0
nio:) skumalem :)
Przejdź do wpisu Rusza czwarty dzień testów w Jerez
13.02.2011 15:17
0
218...a co do czucia w rece... przeciez oni jezdza w grubych rekawicach,,,, a wiec i tak chyba zaduzego czucia przez te rekawice nie maja.....chyba ze sie myle
Przejdź do wpisu Rusza czwarty dzień testów w Jerez
08.02.2011 02:28
0
po prostu zycze z calego serca jak najszybszego powrotu do zdrowia :(
Przejdź do wpisu Forza Kubica - życzenia dla Roberta
02.02.2011 15:48
0
a o merca to normalnego seryjnego mi chodzilo :)
Przejdź do wpisu Rozpoczyna się drugi dzień testów pod Walencją
02.02.2011 15:47
0
no sam do konca nie wiem... tak sobie patrze na testy i taki glupotki mnie naszly... :) temat zamkniety :)
Przejdź do wpisu Rozpoczyna się drugi dzień testów pod Walencją
02.02.2011 15:43
0
dziwne haha ale nie niemozliwe... przeciez sa auta wktorych dodatkowo wlaczaja sie przy szybszej jezdzie..mercedes tak chyba ma
Przejdź do wpisu Rozpoczyna się drugi dzień testów pod Walencją
02.02.2011 15:38
0
w ostrych zakretach i tak redukuja predkosc...
Przejdź do wpisu Rozpoczyna się drugi dzień testów pod Walencją
02.02.2011 15:37
0
no niekoniecznie:) to tylko teoria ...moj wlasna :)
Przejdź do wpisu Rozpoczyna się drugi dzień testów pod Walencją
02.02.2011 15:33
0
a w lewo prawym wydechem ..mialo byc :)
Przejdź do wpisu Rozpoczyna się drugi dzień testów pod Walencją
02.02.2011 15:31
0
a aj mam taka teorie c o do wydechu reno:) moze byc tak ze na zakretach np w prawo , lewym wydechem idzia cale paliny zeby bolid byl stabilniejszy...a w prawo idzie cala moc lewym wydechem.... ciekawe co ?
Przejdź do wpisu Rozpoczyna się drugi dzień testów pod Walencją