DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
21.03.2007 21:00
0
A ja czekam na Monte Carlo, tam zobaczymy kto ma najlepszych kierowcow :)
Przejdź do wpisu Czy Ferrari ma się czego obawiać?
21.03.2007 20:54
0
Bea17 ja tez nie twierdze ze mlodziak ma szanse na majstra w tym toku, mowie tylko ze rzeczywiscie zablysnal i potwierdzil tym samym ze Ron mial jednak nosa... Przed sezonem masa krytykow twierdzila ze to glupie posuniecie ze strony McLarena, bo mlody, bo bez doswiadczenia, ze nie da sobie rady. Teraz ton sie nieco zmienil, tzn. krytyka brzmi inaczej, a ze protegowany, a ze ma szczescie bo dobry bolid itd. Prawda jest taka ze takiego debiutanta dawno nie bylo i to jest fakt niezaprzeczalny. Pozdrowionka. ps. czkawka i owszem, lekko pijacka ;)
Przejdź do wpisu Button chwali Hamiltona
20.03.2007 21:57
0
Eeee, cos belkoczesz bea17. Jest dobry to go Denis wzial pod skrzydla, pamietasz Hakkinena i jakie byly jego relacje z Denisem? Co, nie był doceniany?
Przejdź do wpisu Button chwali Hamiltona
20.03.2007 21:57
0
Eeee, cos belkoczesz bea17. Jest dobry to go Denis wzial pod skrzydla, pamietasz Hakkinena i jakie byly jego relacje z Denisem? Co, nie był doceniany?
Przejdź do wpisu Button chwali Hamiltona
20.03.2007 21:57
0
Eeee, cos belkoczesz bea17. Jest dobry to go Denis wzial pod skrzydla, pamietasz Hakkinena i jakie byly jego relacje z Denisem? Co, nie był doceniany?
Przejdź do wpisu Button chwali Hamiltona
20.03.2007 21:57
0
Eeee, cos belkoczesz bea17. Jest dobry to go Denis wzial pod skrzydla, pamietasz Hakkinena i jakie byly jego relacje z Denisem? Co, nie był doceniany?
Przejdź do wpisu Button chwali Hamiltona
20.03.2007 21:50
0
Eeee, cos belkoczesz bea17. Jest dobry to go Denis wzial pod skrzydla, pamietasz Hakkinena i jakie byly jego relacje z Denisem? Co, nie był doceniany?
Przejdź do wpisu Button chwali Hamiltona