DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
30.04.2014 23:58
0
Pewnie w przyszłości bolidy F1, będą wyglądały tak: *części aerodynamiczne będą z drewna, początkowo jeszcze wykonywane na ploterach stolarskich, później już ręcznie siekierami i dłutami, żeby ciąć jeszcze bardziej koszty *silnik - konstrukcje proste, na gaźnikach, nisko obrotowe, luźno spasowane *koła - opony tak zwane nadlewki, tak jak dzisiejsze bieżniki, tylko będą odlewać slicki, felgi pewnie stalówki i to jeszcze odzysku, dobrze wyważone, wyczyszczone i polakierowane sprayem. Dużo by wymieniać, pewnie i kierownica prosta będzie jak w starym golfie, zawieszenie to może belke z tyłu dadzą z przodu może się skuszą na coś bardziej porywajacego np wielo wahacz, opony to będą grzać na słońcu, jak zimniej to opalarkami. Psują widowisko, dałbym więcej przykładów i z sexy blondynkami i z starymi motocyklami dwusuwowymi i z dzisiejszymi, bo F1 dziś a kiedyś można porównać do wszystkiego,
Przejdź do wpisu Znamy trzyletni plan ograniczania kosztów w F1
04.02.2014 17:46
0
Te przepisy i regulaminy zniszczyły F1.
Przejdź do wpisu Mercedes udostępnia nagranie z "shakedownu" W05
20.12.2010 14:08
0
ale i tak ta formula nie jest taka jak kiedyś... nie chce myśleć co będzie jak wprowadzą eko silniki...
Przejdź do wpisu Film podsumowujący sezon 2010
02.07.2010 16:50
0
@5 według mnie wszystko ok, więc o co Ci chodzi? nie masz co robić?
Przejdź do wpisu Pit stop Webbera przed brytyjskim parlamentem