DO
GP Barcelony-Katalonii
12.06 - 14.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Monako
-
Antonelli z pierwszym Wielkim Szlemem! Festiwal kar, kraksa Leclerca, podium Hadjara i punkt Astona!
-
Antonelli został najmłodszym zwycięzcą GP Monako w historii
-
Alonso uniknął błędów i wywalczył pierwszy punkt dla Astona Martina
-
Słodko-gorzki weekend Alpine w Monte Carlo
-
Hamilton wyrównał kolejny rekord Senny
-
Hadjar wywalczył drugie podium w karierze mimo problemów Red Bulla
-
Perez: kara nie umniejsza naszego osiągnięcia
-
Piastri względnie zadowolony, Norris z kolejną awarią
-
Podwójne punkty dla Racing Bulls
-
Williams znowu pracował zespołowo w Monte Carlo
-
Przegapiona szansa na punkty w Audi
-
Mieszane odczucia w Haasie

Ostatnia aktywność
01.04.2016 13:07
0
sami fachowcy nic tylko wsadzić was do studia eleven...:)
Przejdź do wpisu Vettel: F1 nie jest wystarczająco szybka
15.04.2010 19:13
0
Panowie pamiętajcie że jak Robert przejdzie do Ferrari to na pewno będzie drugim kierowcą.Przynajmniej na początku!!!Także niech zdobywa na razie doświadczenie i umiejętności w Reno ( nie ujmując Robertowi NICZEGO ,bo jest Świetnym kierowcą). W końcu Reno też zdobywało mistrzostwo i wiedzą jak to się robi !
Przejdź do wpisu Kubica koncentruje się na pracy z Renault
28.03.2010 10:57
0
Właśnie o to chodziło!!! Robert jako jedyny nie popełnił błędu!! Dzięki temu mamy 2 miejsce na podium!!! ROBERT i RENO to JEDNOŚĆ!!! Jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!
Przejdź do wpisu Wyjątkowe drugie miejsce Kubicy i Renault
16.03.2010 21:37
0
grunt to pozytywne nastawienie, a reszta sama przyjdzie.Jeszcze zobaczycie co Kubica pokaże nam w RENAULT.
Przejdź do wpisu Allison: Renault zdolne punktować w każdym wyścigu