DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Austrii
-
Russell wygrał w Austrii, pokonując o włos Verstappena i Antonellego
-
Kierowcy Astona zachowują cierpliwość po kolejnym beznadziejnym weekendzie
-
Podwójny DNF dla Cadillaca
-
Kierowcy Haasa pozostają bezradni
-
Awaria tylnego skrzydła doprowadziła do kraksy Verstappena
-
Ferrari było o włos od zablokowania 1. rzędu na starcie
-
Sainz: mamy za dużo problemów, aby walczyć o lepsze pozycje
-
Gasly zapowiada walkę o punkty z Racing Bulls
-
Doświadczenie pomogło Russellowi w końcówce sesji kwalifikacyjnej
-
Kierowcy McLarena osiągnęli maksimum: to miejsce w stawce, w którym obecnie się znajdujemy
-
Cadillac ponownie przed Astonem Martinem
-
Audi z nadzieją na dobry wyścig

Ostatnia aktywność
03.11.2010 17:21
0
uniosło się przednie lewe bo złamał tylnie prawe, a to dlatego ze z tylu jest największy ciężar przez co brakowało jednego punktu podparcia
Przejdź do wpisu Oficjalny kalendarz przyszłorocznych mistrzostw
13.06.2010 19:51
0
26. kempa007 Tak?! A to dlaczego za taką samą sytuację kilka wyścigów temu dostał ostrzeżenie od sędziów po wyścigu? Stwierdzili, że następnym, razem będzie kara i co i Hamilton jest równiejszy od innych i tyle.
Przejdź do wpisu Drugi z rzędu dublet McLarena
13.06.2010 19:45
0
ale dlaczego Hamilton nie został ukarany za niebezpieczną sutuację z Alonso w boksie?!
Przejdź do wpisu Drugi z rzędu dublet McLarena
09.04.2010 10:08
0
Massa w tym sezonie pokazuje, że jest słabszy niż Alonso i powinien być zastąpiony przez klasowego kierowce np. Kubice
Przejdź do wpisu Massa przedłuży kontrakt z Ferrari?
14.03.2010 20:59
0
albo niech wprowadzą zapis że kierowca sam musi zmienić opony, a do podnoszenia auta ma użyć lewarek
Przejdź do wpisu Whitmarsh nawołuje do pilnych zmian w F1
14.03.2010 20:51
0
uważam że powinni powrócić do starych zasad, taktyka tankowań, doboru mieszanek opon i duuuuużo więcej wyprzedzania, choćby w boksach
Przejdź do wpisu Whitmarsh nawołuje do pilnych zmian w F1