DO
GP Azerbejdżanu
19.09 - 21.09
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Włoch
-
Verstappen zdominował GP Włoch. McLaren musiał zastosować polecenia zespołowe
-
Verstappen przejechał najszybszy wyścig w historii F1
-
McLaren z podwójnym podium i kuriozalnym poleceniem zespołowym
-
Leclerc: zmaksymalizowaliśmy wynik
-
Albon znowu najlepszy w środku stawki
-
Bortoleto zdobył kolejne punkty, Hulkenberg nawet nie wystartował
-
Hadjar nie przestaje zaskakiwać
-
Antonelli z punktami w domowym wyścigu, lecz nie obyło się bez incydentów
-
Trudny wyścig dla Alpine
-
Kierowcy Haasa zamieszali się w incydenty wyścigowe
-
Awaria zawieszenia pozbawiła Alonso szans na punkty
Ostatnia aktywność
08.03.2015 10:36
0
Ból dupy tego Pana i pseudo mistrza świata. Jaki brak szacunku o czym on mówi, nie jeździ już dla Ferrari więc nie skupia się na nich ma teraz inny zespół
Przejdź do wpisu Villeneuve tym razem krytykuje Alonso
03.03.2015 13:56
0
Kubica miał poważniejszy wypadek w 2007 i tak szybko jak był w stanie jechać dalej tak wskoczył w bolid i jechał.
Przejdź do wpisu Fernando Alonso nie weźmie udziału w GP Australii
01.02.2015 19:01
0
Przykro się robi jak czytam te komentarze typu Alonso nie ma w Ferrari to teraz będzie lepiej, vettel w F to wygra mistrzostwo... Ludzie zdajecie sobie sprawę że to są testy które na celu mają sprawdzić bolid i jak najlepiej go przygotować na sezon i że czasy które są osiągane nie mają żadnego znaczenia w tym co będzie się działo w marcu
Przejdź do wpisu Vettel najszybszy pierwszego dnia testów w Jerez
31.01.2015 13:44
0
Tak najlepiej zwalić winę na Alonso, jakoś massy nikt się nie czepia, a ostatnie sezony jeździł fatalnie, dostał dobry bolid Williamsa i od razu lepiej mu szło, chociaż nadal potrafi zrobić niezły karambol. Raikkonen moim zdaniem nie jest żadnym fenomenem miał dobre bolidy to wygrywał a teraz w sezonie 2014 kiedy bolid był jednym z najgorszych nie przypominam sobie ani jednego wyścigu gdzie pojchałby lepiej od Alonso.
Przejdź do wpisu Forghieri broni Ferrari i krytykuje Alonso
29.01.2015 19:22
0
lepsze ujęcie http://i.imgur.com/oNf9yYj.jpg
Przejdź do wpisu Mercedes zdradza wygląd swojego nowego bolidu (nowe fotki)
29.01.2015 15:10
0
A to nie jest przypadkiem tak że kolory biało czerwony oznaczały marlboro? a dziś jest zabronione reklamowanie papierosów.
Przejdź do wpisu McLaren odsłonił bolid MP4-30
07.02.2011 21:27
0
Zdrowiej chłopie bo f1 już za tobą tęskni jak to się mówi co cie nie zabije to cie wzmocni!!
Przejdź do wpisu Forza Kubica - życzenia dla Roberta