DO
GP Węgier
01.08 - 03.08
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Belgii
-
Piastri pokonał Norrisa w GP Belgii przy zmiennych warunkach pogodowych
-
Leclerc na podium, Hamilton wybrany kierowcą dnia
-
Piastri zrównał się z Ricciardo w liczbie zwycięstw w F1
-
Albon dowiózł kolejną dobrą lokatę w niedzielę
-
Tsunoda pobił niechlubny rekord Coultharda w Red Bullu
-
Bortoleto z kolejnymi punktami w sezonie
-
Haas przegapił właściwy moment na zjazd do pit-stopu
-
Gasly z jednym punktem w wyścigu
-
Problemy z bolidem pozbawiły Racing Bulls szansy na podwójne punkty
-
Alonso: poprawki nie przyniosły nam spodziewanej poprawy
-
Mercedes bez pozytywnych wniosków po weekendzie w Spa
Ostatnia aktywność
18.10.2009 02:12
0
Duzo zawodnikow z konca stawki jest lekkich. To z powodu iz pogoda na jutro jest nie pewna, moze byc zmienna i moze sie to oplacic. Zapowiada sie jeden z najlepszych wyscigow w sezonie. Oby KUB dobrze wystartowal jest dosyc lekki i ma przed soba troszke ciezszych kierowcow. Jezeli zyska na starcie jest szansa na pudlo. Mysle ze ucieszylo by to nas wszystkich. A BAR zrobi bardzo duzy krok po zdobycie majstra. Oby Pan guzik nie zdobyl punktow. A wiec bedzie super jezeli walka o tytul rozstrzygnie sie w ostatnim wyscigu miedzy BAR a BUT. VET ze znikomymi szansami na majstra chociaz nie mozna go przekreslac gdyz zycie nie raz pokazalo ze potrafi splatac figla. Bedzie ciekawie.
Przejdź do wpisu Wagi bolidów i pozycje startowe - GP Brazylii
18.10.2009 01:20
0
A ja tam bardzo lubie FI gdyz startowali z niczego i pokazali ze ciezka praca mozna wiele osiagnac. Zycze im jak najlepiej. Mysle ze w przyszlym roku zdobeda swoje pierwsze zwyciestwo. Nawet dobrze ze jezdzi tam Liuzzi. Wydaje mi sie ze radzi on sobie lepiej niz FIS. Powodzenia dla SUT jutrzejszym wyscigu. Pudlo na jutro: 1.BAR 2.SUT 3.KUB. Fajnie by bylo.
Przejdź do wpisu Zachwycony Sutil, rozczarowany Liuzzi
17.10.2009 23:23
0
Nie no nikus oczywiscie znow utknal w korku. Brawo robert uwazam ze to bardzo dobry wynik. W takich warunkach pokazuje kto jest lepszy. HEI na wlasciwym dla siebie miejscu. Jedne z najlepszych kwalifikacji. Z niecierpliwoscia czekam na wyscig. Jak to mawia Zientarski : 'Oj bedzie sie dzialo'. BAR pojedzie jutro na majstra. Pzdr
Przejdź do wpisu BMW po kwalifikacjach