DO
GP Barcelony-Katalonii
12.06 - 14.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Monako
-
Antonelli z pierwszym Wielkim Szlemem! Festiwal kar, kraksa Leclerca, podium Hadjara i punkt Astona!
-
Alonso uniknął błędów i wywalczył pierwszy punkt dla Astona Martina
-
Słodko-gorzki weekend Alpine w Monte Carlo
-
Hamilton wyrównał kolejny rekord Senny
-
Perez: kara nie umniejsza naszego osiągnięcia
-
Piastri względnie zadowolony, Norris z kolejną awarią
-
Podwójne punkty dla Racing Bulls
-
Williams znowu pracował zespołowo w Monte Carlo
-
Przegapiona szansa na punkty w Audi
-
Mieszane odczucia w Haasie
-
Antonelli znowu zachwycił środowisko F1
-
Verstappen był o włos od sprawienia niespodzianki

Ostatnia aktywność
16.03.2009 23:38
0
ktory bylby Kubica w poprzednim sezonie wedlug tej punktacji?
Przejdź do wpisu FIA wprowadzi nową punktację?
20.07.2008 16:24
0
Gdyby nie safety car - ktory moglbyc Robert a ktory moglbyc Nick?
Przejdź do wpisu Hamilton wygrywa GP Niemiec, Piquet staje na podium