DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
28.09.2008 21:38
0
Przecież stratedzy BMW wiedzieli o tym że Robertowi starczy paliwa tylko na jedno okrążenie, to na co oni liczyli. !na cud w postaci zniknięcia zniszczonego bolidu Nelsona i zjadzu SC. ! Jeśli Robert zjechałby wcześniej to byłby przed Nico i mógłby spokojnie wypracowywać przewage. A takto nic, dożucił by 8pkt. może nawet 10pkt. i tracił by tylko 5 lub 3 pkt. do Massy a do Hamiltona 11 lub 9 pkt. Wiem teraz powiecie że "daj Kurze grzęde, a ona.. "wyżej siędę"!" nie nie tak ja jaśli widze możliwość zdobycia wyższej pozycji to próbuje ją zdobyć a nie liczyć na to że bolid spali zamist ok. 4kg paliwa to 0.5kg. Myśle że Robert dalej ma szanse na pierwsz, drugie , a także trzecie miejsce, na podium w klasyfikacji generalne.
Przejdź do wpisu Alonso odnosi sensacyjne zwycięstwo w Singapurze
14.09.2008 21:20
0
wiecie??
Przejdź do wpisu Kierowcy Toro Rosso po Grand Prix Włoch
14.09.2008 20:56
0
Czy wi ktoś gdzi można znaleźć opis całego weekendu GP( co siędzieje jak przyjadą na tor, co robią najpierw itp.)??? PILNE
Przejdź do wpisu Kierowcy Toro Rosso po Grand Prix Włoch
06.06.2008 12:57
0
Rossi jak chce na czterech kółkach siedzieć to niech do rajdów się przeniesie przecierz próbował i nawet był lepszy od Kuzaja
Przejdź do wpisu Rossi: Ferrari chciało mnie zatrudnić