DO
GP Barcelony-Katalonii
12.06 - 14.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Monako
-
Antonelli z pierwszym Wielkim Szlemem! Festiwal kar, kraksa Leclerca, podium Hadjara i punkt Astona!
-
Antonelli został najmłodszym zwycięzcą GP Monako w historii
-
Alonso uniknął błędów i wywalczył pierwszy punkt dla Astona Martina
-
Słodko-gorzki weekend Alpine w Monte Carlo
-
Hamilton wyrównał kolejny rekord Senny
-
Hadjar wywalczył drugie podium w karierze mimo problemów Red Bulla
-
Perez: kara nie umniejsza naszego osiągnięcia
-
Piastri względnie zadowolony, Norris z kolejną awarią
-
Podwójne punkty dla Racing Bulls
-
Williams znowu pracował zespołowo w Monte Carlo
-
Przegapiona szansa na punkty w Audi
-
Mieszane odczucia w Haasie

Ostatnia aktywność
02.11.2008 20:44
0
nieeee... Brytol mistrzem ;((( Dla mnie prawdziwym mistrzem jest Massa. Forza Ferrari
Przejdź do wpisu Lewis Hamilton najmłodszym Mistrzem Świata F1!
09.10.2006 17:29
0
No nie ma co wielka szkoda, myslelm ze sie poplacze jak wywalil ten silnik :( no ale co Schumi pokazal ze On i Ferrari potrafia wszystko. Dla mnie drugiego takiego MISTRZUNIA jak On juz nie bedzie.
Przejdź do wpisu Olbrzymie rozczarowanie Ferrari
10.09.2006 19:10
0
No i jeszcze jedno Schumi mimo że nie będzie ścigał się już to przygody z F1 nie kończy.. Na oficjalnej stronie Ferrari napisali, że pod koniec sezonu oprócz nowego składu kierowców podadzą też nową role Schumiego w Team'ie :D
Przejdź do wpisu Michael Schumacher kończy karierę
10.09.2006 19:05
0
Brawo wkoncu BMW zaczelo pokazywać ze od następnego sezonu powinni sie liczyć w górnej stawce... A może to prawda co mówią ze to Villnew byl powodem porażek BMW ?!
Przejdź do wpisu BMW zachwycone swoją formą na Monzie
10.09.2006 19:01
0
Nigdy nie przepadalem za Kimim, ale niech mu sie dobrze wiedze w Ferrari... Powodzenia tylko nie przynieś zawodu fanom Ferrari :)
Przejdź do wpisu Raikkonen oficjalnie kierowcą Ferrari do 2009
10.09.2006 18:57
0
Cóż moge powiedzieć... To dzieki niemu wogole zaznajomilem sie z tym sportem, i dzieki niemu stałem się wiernym fanem F1 i samej stajni Ferrari.. Dziekuje Ci Schumi za wszystkie te lata i za wszystkie doznania jakie przyniosło mi oglądanie twoich osiągnięć.. Prawdą jest że byłeś, jesteś i będziesz legęda w F1. Dzieki
Przejdź do wpisu Michael Schumacher kończy karierę