DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
05.07.2008 12:45
0
jestem mocno sceptyczny co do mozliwosci BMW W koncu sam RK ich mocno krytykuje ze ferrari i Mcl im mocno uciekly Moze juz sobie odpuscili ten sezon? Ani z tych treningow ani z poprzednich testow nie mozna nic dobrego wywnioskowac Wszystkie teamy podczas testow i treningow polepszaly osiagi i czasy a BMW wrecz przeciwnie Mozna by to zrozumiec gdyby pierwsze przejazdy byly rewelacyjne ale tak nie bylo Cos mi sie wydaje ze RK znowu bedzie trudno wejsc do Q3 i chyba M Schumacher mial racje mowiac po pierwszych 3 wyscigach ze BMW nie dotrzyma kroku w rozwoju bolidu w tym sezonie Ferrari Mcl
Przejdź do wpisu Alonso najszybszy przed kwalifikacjami
27.06.2008 10:59
0
Mam obawy po tych testach BMW przez 3 dni nie poprawilo czasow Wszystkie inne zespoly z czolowki poprawily Podobnie bylo we Francji i podczas treningow i wczesniejszych testow I w wysigu nie bylo dobrze
Przejdź do wpisu Hamilton najszybszy ostatniego dnia testów
26.04.2008 15:58
0
Nie spisujcie Heidfielda na strate Przecież w dzisiejszym treningu był najszybszy Obstawiam że Nick jedzie na 1 pit stopa Brawo dla Roberta widać że jest niemal na równi z ferrari (oczywiście nadrabia umiejętnościami) Brawo dla Alonso Zrobili wielki postęp ale jak sam Alonso się wypowiadał jeszcze nie na podium
Przejdź do wpisu Kwalifikacje dla Raikkonena