DO
GP Barcelony-Katalonii
12.06 - 14.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Monako
-
Antonelli z pierwszym Wielkim Szlemem! Festiwal kar, kraksa Leclerca, podium Hadjara i punkt Astona!
-
Antonelli został najmłodszym zwycięzcą GP Monako w historii
-
Alonso uniknął błędów i wywalczył pierwszy punkt dla Astona Martina
-
Słodko-gorzki weekend Alpine w Monte Carlo
-
Hamilton wyrównał kolejny rekord Senny
-
Hadjar wywalczył drugie podium w karierze mimo problemów Red Bulla
-
Perez: kara nie umniejsza naszego osiągnięcia
-
Piastri względnie zadowolony, Norris z kolejną awarią
-
Podwójne punkty dla Racing Bulls
-
Williams znowu pracował zespołowo w Monte Carlo
-
Przegapiona szansa na punkty w Audi
-
Mieszane odczucia w Haasie

Ostatnia aktywność
17.04.2009 12:41
0
fezuj napisał: Mówiąc kolokwialnie "cofamy się do tyłu" nie bym się czepiał ale zapyam kolokwialnie czy można się cofać do przodu?
Przejdź do wpisu BMW Sauber bez problemów, ale ze słabymi wynikami
15.05.2008 15:23
0
Polaków F1 już zatrudniali, ale w ciągu 5 sekund na Pit Stop nie tylko zmieniali wszystkie koła i tankowali samochód ale również malowali bolid na inny kolor oraz przebijali numery silnika :-D
Przejdź do wpisu Budżety zespołów F1 mają wynieść 110 milionów Euro
15.05.2008 15:19
0
Więc w F1 nadejdzie czas super księgowych dobrze ukrywających koszty a pieniądze i tak trafia do zespołów. Można np zlecić badania rozwojowe firmie "zewnętrznej" która będzie to robiła "bardzo tanio" albo wymyślą inne księgowe triki ;-) Tu chodzi przecież o dużą kasę od sponsorów a najlepsze (czytaj najwyższe) kontrakty dostają najlepsi ;-)
Przejdź do wpisu Budżety zespołów F1 mają wynieść 110 milionów Euro
11.04.2008 14:16
0
F1 to dobry poligon doświadczalny dla nowinek technicznych. Wiele rozwiązań testowanych w F1 trafiło do zwykłych samochodów. Jeżeli ekonomicznie uzasadnione będzie stosowanie KERS to też trafi do naszych samochodów.Światem rządzi wszak ekonomia, a wynalazki typu Prius są dla ekscentrycznych gwiazd które później mogą mówić, ze dbają o ekologie (patrz rozmowy z gośćmi w Top Gear)
Przejdź do wpisu Czy podniesiona zostanie minimalna waga bolidów?