DO
GP Chin
13.03 - 15.03
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Australii
-
Ferrari postraszyło, ale to Mercedes sięgnął po dublet na otwarcie nowej ery regulacyjnej F1!
-
Audi zdobyło punkty już w swoim debiutanckim starcie
-
Lindblad wywalczył punkty w debiucie
-
Verstappen przebił się o 14 pozycji w wyścigu
-
Cadillac zadebiutował w Grand Prix: teraz musimy skupić się na poprawie osiągów
-
Atomowy start i podium dla Leclerca w pierwszym wyścigu sezonu
-
Mercedes czekał na to 470 dni
-
Norris: 5. pozycja to dobry wynik
-
Gasly otworzył konto punktowe Alpine
-
Haas otarł się o podwójne punkty
-
W Astonie cudów nie było, choć przez moment Alonso jechał w pierwszej dziesiątce
-
Albon: jesteśmy trochę na ziemi niczyjej

Ostatnia aktywność
23.11.2011 10:55
0
Robert wie co robi, lepiej zaczekac niz sie napalac a potem nie byc gotowym i w pelni przygotowanym do sezonu, badzmy cierpliwi a napewno nasz rodak nam to wynagrodzi w bolidzie. Zdrowka Robercie! Bo pewno to czytasz
Przejdź do wpisu Kubica nie będzie gotowy na początek sezonu 2012
15.06.2011 16:26
0
dreszcze po plecach mnie przeleciały po tym liście, kubek wracaj, widziałem film jak się poruszasz, dodało mi to jeszcze więcej wiary w Ciebie :)
Przejdź do wpisu Lotto zostaje wyłącznym partnerem Kubicy
08.04.2010 12:36
0
w tym sezonie i poprzednich felgi ile mają cali?
Przejdź do wpisu Williams: F1 będzie miała opony w sezonie 2011
16.03.2009 09:18
0
McLaren McLaren... Taka jest prawda że mając dokumentacje ferrari nie wieże że nie użyli żadnego projektu i nie wzorowali się na niej tworząc bolid McL w zeszłorocznej specyfikacji. oby to była prawda z wolnym bolidem McL a nie jakieś głupie gierki i uspakajanie konkurencji. Co do Teamu McL nie mam nic, zawsze byli w czołówce F1 ale w tym sezonie przydał by się mocny kop w dupę dla tego ZAROZUMIALCA Hamiltona i jego byłego szefa DENISKA... zobaczymy co będzie mówić jak będzie dojeżdżać daleko za 5 miejscem... bo tak obstawiam jeżeli będzie tak jak jest na testach. do tego go jeszcze nerwy zjedzą :D
Przejdź do wpisu Wywiad z Robertem Kubicą po zimowych testach
09.04.2008 12:50
0
NIE LUBIE HAMILTONA ZA TO MIEDZY INNYMI KOZACTWO, MYŚLI ZE JEST PANEM F1. DOBRZE NAPISAł MOJ PRZEDOWC Iż HAMILTON WCALE NIE JEST TAKI DOBRY... GDY PRZYCHODZI WYPRZEDZAC TO DOKONCA MU TO NIE WYCHODZI, JEST SZYBKI TYLKO DLATEGO BO JEZDZI MCLARENEM... NIECH DLA PRZYKłADU PRZESIADZIE SIE DO RENAULT ALBO NAEWT BMW A WTEDY NIE BEDZIE TAK DOBRZE Z "MISTRZEM F1..."
Przejdź do wpisu Gascoyne: gesty Hamiltona niepotrzebne