DO
GP Sao Paulo
07.11 - 09.11
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Miasta Meksyk
-
Norris wygrał w Meksyku i powrócił na pozycję lidera mistrzostw świata!
-
Słabsze tempo sprawiło, że Mercedes spadł na trzecie miejsce w klasyfikacji konstruktorów
-
Red Bull złapał zadyszkę, ale i tak finiszował na podium
-
Colapinto: to był dla nas długi i samotny wyścig
-
Leclerc z 50. podium w karierze w F1, a Ferrari z awansem w klasyfikacji generalnej
-
Norris powrócił na prowadzenie w mistrzostwach świata po 189 dniach przerwy
-
Kontakt ze startu doprowadził do usterki ogranicznika prędkości w bolidzie Sainza
-
Trudny wyścig Racing Bulls
-
Alonso po raz 4. z rzędu nie ukończył wyścigu w Meksyku
-
Usterka silnika wyeliminowała Hulkenberga
-
Bearman został bohaterem wyścigu, a Haas przeskoczył Saubera w mistrzostwach świata

Ostatnia aktywność
29.03.2008 14:39
0
Jakie to ma znaczenie ile kasy znikneło? Widocznie przepisy i obostrzenia na to pozwalały a że facet kochał władze i pieniążki to brał ile sie dało. Nie przypominam sobie żeby były jakieś poważne procesy sądowe przeciwko jego dziłalności. Zawsze są ludzie którzy chcą i pragną więcej. My już go osądzać nie będziemy :| Pokój jego duszy!
Przejdź do wpisu Zmarł Jean- Marie Balestre
29.03.2008 14:13
0
Zasady zrobione nieco na prędce i myśle że zostaną pomyślane bardziej precyzyjnie 120%czasu przynormalnym okrążeniu 1.35min to jest jakies 1.54min a więc blisko 20 sekund więcej. Jakiś taki dziwny twór i nie wiem czy to wiele zmieni.
Przejdź do wpisu Nowe zasady kwalifikacji podczas Grand Prix Bahrajnu
29.03.2008 14:06
0
Myślę że Ronn Denis chciałby bardzo zdobyć tytuł mistrzowski i zrehabilitować się za aferę szpiegowską a dorzucanie kolejnych gadżetów dla Hamiltona ma go do tego bardziej zmotywować. Faktem jest - nagrody są motywacją. Myślę że niejeden szef zespołu oddał by nerkę za to źeby jego zespół zdobył mistrzostwo - Ronn ma Mclarena bo nerka już nieświerza :D pozdrawiam fanów F1
Przejdź do wpisu Hamilton kuszony autem o wartości 4 milionów dolarów