DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
20.04.2008 18:16
0
BMW jest o ile wiem sila ktora dopiero zaczyna szukac swojego miejsca w f1- budowa bolidu to nie jest budowa radia w pudelku od zapalek - dlatego tez powsciagne sie od prognoz. Stwierdzam ze kazdy jeden wyscig pokazuje nam ze specjalisci z tej stajni maja bardzo duzo do powiedzenia. Zeszly sezon - usterka skrzyni biegow (znak firmowy BMW) spowodowal ze mielismy mozliwosc poczuc gorycz gdy kubica mial szanse na pudlo i to jego najwyzszy stopien, a to z kolei udowadnia ze robert jezdzi w teamie ktory palsuje sie u gory stawki. Mozemy spodziewac sie wygranej roberta i wysokiej pozycji w kwalifikacji konstruktorow ale tez powinnismy brac pod uwage ze to mlody zespol a poczatek sezonu jest jak z bajki (moze debiut hamiltona w zeszlym roku powoduje ze mamy apetyt podobny do amrykanskiego popcornozercy). BMW robi postep ale MCL i Ferrari to zespoly, ktore z pudelka z radiem robia teleskop hubla. Pamietajcie o tym gdy Robert nie przyjedzie w pierwszej czworce pozdrawiam i trzymam kciuki
Przejdź do wpisu Zarząd BMW Sauber przed GP Hiszpanii