DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
24.04.2009 12:23
0
Zauważcie że HAM uzyskał ten swój najlepszy czas stosunkowo wcześnie, a na kolejnych wyjazdach właściwie już się nawet nie zbliżał do tego rezultatu. Może jechał na oparach? :)
Przejdź do wpisu Hamilton i BMW najszybsze w pierwszym treningu
24.04.2009 11:20
0
Poczekajmy na drugi trening. Tam już większość, a może nawet wszyscy, użyją miękkich opon. Wtedy będzie mniej więcej widać w jakim miejscu naprawdę jest BMW. A ten pierwszy trening, nie biorąc nawet pod uwagę tych czasów zrobionych na miękkiej mieszance, nie wyglądał już tak fatalnie jak podczas poprzednich GP. Czyżby szło ku lepszemu? Miejmy nadzieję.
Przejdź do wpisu Hamilton i BMW najszybsze w pierwszym treningu
10.04.2009 18:05
0
Na pewno się uda. Ja jednak nie czekam na ten wyścig, bo oznaczać on będzie koniec sezonu i długą, nudną zimę. Wolę mieć przed sobą jeszcze dużo pasjonujących wyścigów :) Na szczęście jeszcze mnóstwo emocji przed nami w tym sezonie. Żeby jeszcze tylko Roberta opuścił ten przeklęty pech...
Przejdź do wpisu Zmiana godziny początku wyścigu o GP Abu Zabi?
10.04.2009 13:55
0
Ciekawe o co chodzi. Może kolejny nocny wyścig?
Przejdź do wpisu Zmiana godziny początku wyścigu o GP Abu Zabi?