DO
GP Barcelony-Katalonii
12.06 - 14.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Monako
-
Antonelli z pierwszym Wielkim Szlemem! Festiwal kar, kraksa Leclerca, podium Hadjara i punkt Astona!
-
Antonelli został najmłodszym zwycięzcą GP Monako w historii
-
Alonso uniknął błędów i wywalczył pierwszy punkt dla Astona Martina
-
Słodko-gorzki weekend Alpine w Monte Carlo
-
Hamilton wyrównał kolejny rekord Senny
-
Hadjar wywalczył drugie podium w karierze mimo problemów Red Bulla
-
Perez: kara nie umniejsza naszego osiągnięcia
-
Piastri względnie zadowolony, Norris z kolejną awarią
-
Podwójne punkty dla Racing Bulls
-
Williams znowu pracował zespołowo w Monte Carlo
-
Przegapiona szansa na punkty w Audi
-
Mieszane odczucia w Haasie

Ostatnia aktywność
06.01.2008 23:16
0
Moim zdaniem Audi najbardziej promuje takie produkty jak diesle TDI, oraz napęd quatro, a jedno i drugie (naszczescie) w F1 jest zakazane...
Przejdź do wpisu Audi nie wejdzie do F1
21.10.2007 12:40
0
Chyba mnie szlag trafi jak Mase przesuną na starcie - hama jak już za coś ukarzą to jakąś śmieszną karą pieniężną, a reszte traktują jak chłopców utrudniających życie ich pupilkowi.
Przejdź do wpisu Felipe Massa zostanie ukarany?