DO
GP Kanady
13.06 - 15.06
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Hiszpanii
-
Dublet McLarena, dramat Verstappena i popis Hulkenberga w GP Hiszpanii!
-
Racing Bulls wyprzedziło Haasa w klasyfikacji generalnej
-
Neutralizacja zepsuła wyścig Red Bullowi
-
Gasly zapunktował, ale Alpine spadło na ostatnie miejsce w mistrzostwach
-
Piastri w Hiszpanii sięgnał po piąte zwycięstwo w sezonie
-
Leclerc na podium, Hamilton gra zespołowo
-
Hulkenebrg zdobył 10 punktów, a Sauber przeskoczył w klasyfikacji Astona
-
Williams z najgorszym wynikiem w tym roku
-
Russell ukończył wyścig tuż za podium, ale po drodze zaliczył starcie z Verstappenem
-
Alonso przed własną publicznością sięgnął po pierwsze punkty w tym roku
-
Kara przekreśliła szanse Bearmana na punkty
Ostatnia aktywność
20.02.2011 14:32
0
Bahrajn położony jest w strefie klimatu zwrotnikowego pustynnego, skrajnie suchego. Średnia roczna temperatura powietrza wynosi 25°C. Najwyższe temperatury notowane są w okresie od kwietnia do października i wynoszą około 40°C, najniższe zaś zimą - 10-20°C. W Bahrajnie jest zima moi mili w sierpniu jest średek lata i ok 50 stopni, a w pażdzierniku 30 pare
Przejdź do wpisu Ecclestone: Poczekajmy do wtorku
07.02.2011 21:31
0
Jestem dumny jako Polak z takigo człowieka jak Kubica. Jest sportowcem dla którego najwyższe wartości to czysta pasja i przyjemność. Wracaj do zdrowia i pokaż światu, że jesteś silny. ŻYCZENIA SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA z Lęborka !!!!
Przejdź do wpisu Forza Kubica - życzenia dla Roberta
06.02.2011 22:16
0
Limit pecha dla naszego najlepszego kierowcy został wyczerpany, teraz możebyć już tylko lepiej. Wracaj do zdrowia sezon 2012 musi być twój bo na piłkarzy niema co liczyć ledwo 1:0 z Mołdawią, a przyjaciół poznaje się w biedzie. Dziękujemy Alonso za wsparcie.
Przejdź do wpisu Kierowcy F1 wspierają Roberta Kubicę
17.10.2010 15:13
0
Śledziłem ostni dzień i ostnie oesy wykręcał idealni. Mam nadzieję, że takiej klasy wszestronny kierowca zasługuje na miejsce w jeszce wielu imprezach rajdowych. Wygrana przełamuje złą passę. Zdjęcia robiła Helena El Mokni, zobaczymy ile fajnych fotek będzie z naszym orłem.
Przejdź do wpisu Kubica znowu na podium...