WIADOMOŚCI

Hakkinen rozstaje się z menadżerem
Hakkinen rozstaje się z menadżerem
Dwukrotny mistrz świata F1, Mika Hakkinen, poinformował o zakończeniu współpracy ze swoim wieloletnim menadżerem, Didierem Cotonem.
baner_rbr_v3.jpg
Fin, który zdobywał tytuły mistrzowskie wraz z McLarenem w latach 1998 oraz 1999 rozstał się z menadżerem po 25 latach współpracy, ale zamierza nadal utrzymywać z nim przyjacielskie stosunki.

„Didier był moim menadżerem i osobistym przyjacielem od czasu kiedy aktywnie zacząłem ścigać się w Formule 1 za co jestem bardzo wdzięczny” mówił dwukrotny mistrz świata.

„Mimo iż Didier nie będzie już moim menadżerem, cieszę się, że pozostanie moim zaufanym przyjacielem.”

„Jestem podekscytowany możliwością kontynuowania naszej wspólnej pracy w zespole Valtteriego Bottasa, a także nie mogę doczekać się kontynuacji pracy jako ambasador marek wśród, których reprezentuję takie firmy jak: Mercedes Benz, Diageo, UBS, Hermes Logistic czy Arqueonautas.”

Coton, który za sprawą współpracy z Hakkinenem stał się jedną z rozpoznawalnych osób w padoku F1 dodawał: „To był wspaniały zaszczyt i fantastyczna podróż móc towarzyszyć i ściśle współpracować z Miką przez ostatnie 25 lat.”

„Od czasu zostania jednym z najlepszych kierowców Formuły 1, prawdziwą legendą, z powodzeniem udało nam się przeprowadzić karierę Miki w rolę ambasadora marek, co pozwala mu angażować się w nowe wyzwania jako przedsiębiorca.”

„To naturalny rozwój w jego życiu i życzę mu wszystkiego najlepszego w dalszych przedsięwzięciach. Obaj będziemy aktywnie pracowali w naszych kręgach zainteresowań.”

„Liczę na dalszą współpracę z Valtterim Bottasem, zdając sobie sprawę, że wraz z naszymi partnerami tworzymy bardzo mocny zespół.”

Didier Coton obecnie zarządza również karierą Estebana Gutierreza, który w przyszłym roku powróci do F1 wraz z ekipą Gene Haasa.

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

1 KOMENTARZ
avatar
ekwador15

23.12.2015 14:44

0

Co tyle rozstań w F1 przed świętami :D


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu