Rubens Barrichello mimo słabego występu we wczorajszych kwalifikacjach, dzisiaj pojechał bardzo dobry wyścig, ostatecznie zdobywając dwa punkty za 9 miejsce. Mniej szczęścia miał Nico Hulkenberg, który po błędzie musiał borykać się ze słabą przyczepnością swojego auta.
Rubens Barrichello„Po sobotnim rozczarowaniu to dobry wynik. Mieliśmy dzisiaj świetny start, który pozwolił mi wyprzedzić pięć bolidów, a nasze tempo było wystarczająco mocne, aby utrzymać się za Renault i Force India. Musimy to przeanalizować, ale sądzę, że na ostatnich pięciu okrążeniach byliśmy na granicy jeżeli chodzi o opony. Gdyby nie to, bylibyśmy na mecie bliżej kierowców przede mną. Jestem naprawdę zadowolony biorąc pod uwagę to gdzie się wczoraj znajdowaliśmy.”
Nico Hulkenberg
„Miałem całkiem dobry start. Nie wiem jeszcze dlaczego, ale zawsze wydawało mi się, że jestem w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie, gdy wjeżdżałem w zakręty na pierwszym okrążeniu. Po pierwszym pit stopie, wyjechałem z toru i zniszczyłem bolid, co mocno ograniczyło moją przyczepność. Od tego czasu był to bardzo ciężki wyścig.”
09.05.2010 17:16
0
na ostatnim okrążeniu wielu kierowców jechało na resztkach ogumienia
09.05.2010 17:18
0
chodziło mi że na ostatnich okrążenich
09.05.2010 21:15
0
Brawo Rubens !!!
01.02.2012 13:45
0
ladne foto
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się