WIADOMOŚCI

Alonso zdobył jeden punkt dla Astona Martina
Alonso zdobył jeden punkt dla Astona Martina
Ekipa Astona Martina mimo iż na starcie wyścigu miała dwa auta w czołowej dziesiątce nie zdołała utrzymać tych pozycji. Fernando Alonso zdobył jeden punkt za dziesiątą lokatę, a Lance Stroll sklasyfikowany został na 13. miejscu, po drodze otrzymując karę pięciu sekund za przekroczenie prędkości na alei serwisowej.
baner_rbr_v3.jpg
Fernando Alonso, P10
"Wiedzieliśmy, że cztery najlepsze zespoły zajmą dzisiaj osiem czołowych pozycji, więc nasza walka toczyła się o P9 i P10. Jednak nie mieliśmy tempa, którego potrzebowaliśmy, a Pierre [Gasly] wykonał lepszą pracę od nas, więc musieliśmy zadowolić się dziesiątą lokatą i jednym punktem. To był trudny wyścig i musimy zrobić więcej, aby zrozumieć samochód i dowiedzieć się gdzie możemy się poprawić. Przeanalizujemy dane, zarówno tutaj, jak i w naszej fabryce, zanim ponownie wystartujemy w przyszłym tygodniu we Włoszech."

Lance Stroll, P13
"Wiedzieliśmy, że dzisiaj mamy za sobą kilka szybszych bolidów, więc nie było zaskoczeniem, że [Lewis] Hamilton i [Carlos] Sainz nas wyprzedzili. Od tego momentu skupiliśmy się na utrzymaniu pozycji, ponieważ nie mieliśmy tempa, aby walczyć o więcej. Omówimy ten weekend, a następnie przeniesiemy naszą uwagę na Monzę, wiedząc, że musimy nadal naciskać, aby dostarczyć dodatkowe osiągi."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

0 KOMENTARZY
zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu