WIADOMOŚCI

Drugi i trzeci rząd dla McLarena
Drugi i trzeci rząd dla McLarena
Oscar Piastri chciał jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością. Na razie stać go było na szóste miejsce, ale jeśli jutro pojawią się błędy wśród kierowców przed nim, to walka o wyższe lokaty może być w jego zasięgu. Norris wykorzystał słabszą postawę Leclerca w Q3, co pozwoliło zakończyć sobotę z czwartym czasem.
baner_rbr_v3.jpg
Lando Norris, P4
"Jestem zadowolony. Myślę, że udało nam się obrócić sprawy na naszą korzyść. Przez cały weekend mieliśmy problem z balansem. Wykonaliśmy pewne zmiany i zrobiliśmy kilka kroków naprzód. Czuję się bardziej komfortowo w bolidzie i to sprawia, że mogę osiągać wyższe prędkości. Wielkie podziękowania dla wszystkich z zespołu obecnych tutaj i tych, którzy są w Woking, za pomoc dostarczoną z dnia na dzień. Dobry dzień, dobra pozycja i mam nadzieję, że uda nam dzisiejsze miejsce zamienić w punkty".

Oscar Piastri, P5
"Przyzwoita sesja. Prawdopodobnie mój najlepszy czas na torze przyszedł za wcześnie. Czuję, że Q2 było bardzo dobre i nie udało się tego później powtórzyć w Q3, więc mam mieszane odczucia. Samochód ma dobre tempo i udało nam się to pokazać, więc zobaczymy jutro, co uda nam się osiągnąć".

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

0 KOMENTARZY
zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu