Wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują rychły początek kolejnego sezonu Formuły 1. Serwis Formuła 1 -Dziel Pasję z Nowym Rokiem zmienił nieco swój adres internetowy jednak cała reszta pozostaje bez zmian.
Wzorem lat ubiegłych zachęcamy wszystkich naszych użytkowników do wzięcia udziału w konkursie typowania wyników F1. Podobnie jak w ubiegłym roku sponsorem nagród dla najtrafniej typujących jest sklep internetowy RedPlanet.pl.Formuła konkursu typowania także nie ulega zmianie tj. nagrody będą przyznawane po każdym GP (dla najlepiej typującego w danym wyścigu) a także na zakończenie sezonu (dla trzech najlepiej typujących w całym sezonie).
Co wyścig w ręce najlepiej typującego wyniki F1 użytkownika trafi koszulka zespołu McLaren. Z tego względu wszystkich aktualnych użytkowników serwisu zapraszamy do oddawania swoich typów poprzez przejście do zakładki typowania.
Naszych przyszłych użytkowników gorąco zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu typowania oraz darmowej rejestracji w naszym serwisie.
Powodzenia!
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się