DO
GP Emilii-Romanii
16.05 - 18.05
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Miami
-
Oscar Piastri zwycięża w Grand Prix Miami
-
Ferrari dalej ma problemy z decyzyjnością podczas wyścigów
-
McLaren opuszcza Florydę z kompletem punktów
-
Williams znowu błyszczy
-
Alpine ze słabszym tempem w Miami
-
Red Bullowi brakowało tempa
-
Kierowcy Saubera chwalą tempo bolidu mimo braku punktów i awarii
-
Hadjar przegrał walkę z czasem o 1 punkt
-
Dramat w Astonie Martinie
-
Russell wskoczył na podium, Antonelli miał pecha, ale zaliczył poprawę
-
Haas nie miał tempa na walkę o punkty
13.12.2006 16:41
0
jeszcze by tego brakowalo zeby Todt odszedl z Ferrari... to by byla kapa. W sumie na miejscu szefa Ferrai widzialbym Schumachera, bo on ten team tworzyl moznaby powiedziec od zera.
13.12.2006 20:02
0
Zdecydowanie Todt jest bardzo ważną postacią w Ferrari.Gdyby odszedł z Ferrari to ten team straciłby resztę błyskotliwości pozostałej po Schumim , a jego chętnie bym akurat widział w roli szefa Ferrari napewno by się sprawdził!!!!!!!!!!!!!!
13.12.2006 20:16
0
n otak... tylko Schumcher nie chce sie w najblizszym czasie angazowac w F1, i sprawy z nia zwiazane. Odszedl dla rodziny. Wiec jest to niemozliwe... a szkoda. Zreszta... wolalbym, zeby Schumi nadal siedzial za kierownica bolidu, a nie za monitorkiem, ogladajac jak jego kierowcy zmagaja sie na torze.
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się